Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

MENGEN BELEDİYESPOR MUAY-THAİ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

MENGEN BELEDİYESPOR MUAY-THAİ TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI
Mengen Belediyespor Muay-Thai Takımı İnternational Emf-Antalya Muaythai Open Cup’s 2018’den geçmiş başarılarını katlayarak Kupa ve Madalya ile döndü.

26 Ülke 1050 atletin yarıştığı Turnuvada başarılı sporcumuz Ceren Yılmaz 2018 Uluslararası Emf Open Avrupa Kupa Şampiyonu oldu. 2018 Tayland Bangkok’taki Dünya Şampiyonasında 86 Ülke içinde almış olduğu geleceğin yıldızı ödülünden sonra Avrupa kupasında da aynı başarıyı göstererek genç bayanlarda en teknik sporcu seçilerek Kupa aldı ve 2019 Dünya şampiyonası Milli Takım seçmesine katılmaya hak kazandı. Bir diğer sporcumuz Eda Ergeldi ise Turnuvayı 2.olarak Gümüş Madalya ile tamamladı ve Turnuvada büyük bir başarı kazanarak 2019 yılında Milli Takım Sporcusu olma kriteri yakaladı.

Turnuva dönüşü Muay-Thai Takımı antrenör ve Sporcular Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut’u makamında ziyaret ettiler. Belediye Başkanı Bulut büyük başarıları gösterip Turnuvadan Mengen’e Kupa ve Madalya ile dönen antrenör ve sporcularımızı tebrik ederek başarılarının devam edeceği inancında olduğunu dile getirdi. Başkanın konuşmasının ardından alkışlar eşliğinde MuayThai takımı pastalarını keserek Belediye Başkanı Turhan Bulut’a teşekkür ettiler.