Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Doğanay’dan Temayül açıklaması

Doğanay’dan Temayül açıklaması
AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, 18 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek olan Temayül Yoklaması hakkında açıklamada bulundu.

 Doğanay yaptığı yazılı açıklamada; ”31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerine hem genel merkezimizde hem de 81 ilin bütün teşkilatlarında çalışmalar büyük bir titizlikle devam etmektedir. AK Partimize her zamanki gibi büyük bir teveccühün olması bizleri gururlandırmaktadır. İlimizde, ilçelerimizde ve Beldelerimizde, Partimize birçok aday adayı belediye başkan adaylıkları için başvurmuş durumdadır. Aday adaylığı başvuralı bugün 17.00 itibarı ile sona erecektir.

18 Kasım 2018 Pazar günü İl Başkanlığımızın Toplantı Salonunda saat 10.00 ila 16.00 saatleri arasında yapılacak temayül yoklaması hakkında Genel Merkezin son bilgilendirmesine göre ise; Sadece ilçelerin temayül yoklaması olacak, İl Belediye Başkanlığı için ise temayül yoklaması yapılmayacaktır. İl Belediyesi hakkında Genel Merkezimiz yapılacak istişareler sonucunda nihai kararı verecektir. Ayrıca yine Genel Merkezimizin talimatı ile temayül yoklaması basına kapalı yapılacaktır” ifadelerini kullandı.