Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Başkan Yılmaz TRT Spor’da

Başkan Yılmaz TRT Spor’da
TRT Spor ekranlarında yayınlanan ve Cem Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Engelsiz Spor programının çekimleri bu hafta Bolu’da gerçekleştirildi.


Bolu Belediyesi’nin davetlisi olarak Karaçayır Spor Kompleksi’nde Dünya Şampiyonası’na hazırlanan Ampute Futbol Milli Takımı, Cem Çınar’ın konuğu oldu. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, TRT ekibi ve Ampute Futbol Milli Takımı’na sürpriz yaparak yayına katıldı.

TRT Spor ekranlarında her Perşembe saat 9.15’te yayınlanan ve Cem Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Engelsiz Spor programının çekimleri bu hafta Bolu’da gerçekleştirildi. Bolu Belediyesi’nin davetlisi olarak Karaçayır Spor Kompleksi’nde Dünya Şampiyonası’na hazırlanan Ampute Futbol Milli Takımı, Cem Çınar’ın konuğu oldu. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, TRT ekibi ve Ampute Futbol Milli Takımı’na sürpriz yaparak yayına katıldı.

Sporculara ve Engelsiz Spor ekibine baklava getiren Başkan Yılmaz, “Biz her zaman Ampute Milli Takımımızın yanındayız. Çünkü onların ülkemize yaşattığı gururu hepimiz hissettik. O gururu inşallah Dünya Şampiyonası’nda da yaşayacağız. Bolu artık onların memleketi. Sporcularımızın her türlü derdine derman olacak özel bir yer Bolu. Çünkü Bolu, sporun kalbi ve sporun her branşının kamp merkezi olacak” dedi.

“VERDİĞİNİZ DESTEKTEN DOLAYI MİNNETTARIZ”

Bolu Karaçayır Spor Kompleksi’nde 7 Eylül Cuma günü çekimleri gerçekleştirilen Engelsiz Spor programı, TRT Spor ekranlarında izleyicilerle buluştu. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a teşekkür eden sunucu Cem Çınar, “Engelli kardeşlerim ve Ampute Futbol Milli Takımı adına size çok teşekkür ediyorum. Onları 3 seferdir Bolu’da konuk ediyorsunuz. Engelli sporculara verdiğiniz destekten dolayı sizlere minnettarız” diye konuştu.

“BOLU ARTIK AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIMIZIN MEMLEKETİ”

Dünya Şampiyonu olacaklarına söz veren Ampute Futbol Milli Takımı için ‘Onlar bizim gönlümüzün şampiyonu’ diyen Başkan Yılmaz şunları söyledi;

“Ampute Futbol Milli Takımı, bizim gururumuz. İçlerinde gazilerimiz var. Dünya Şampiyonu olacaklarına söz verdiler. Bunu bekliyoruz ve onlara güveniyoruz. Bolu Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız. Çünkü onların ülkemize yaşattığı gururu hepimiz hissettik. O gururu bizlere inşallah Dünya Şampiyonası’nda da yaşatırlar. Bolu artık Ampute Futbol Milli Takımızın memleketi oldu. Bu bölge spora adanmış bir alan. Türkiye’de sportif anlamda alan planlamasını yapan ilk il burası. Sporla ilgili herkesi ilimizde ağırlamaktan şeref duyarız. TRT’ye her konuda olduğu gibi spor konusunda da bize gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Engelli vatandaşlarımızın örnek öykülerini ekranlara taşıyarak onları cesaretlendiren Engelsiz Spor programının da Bolu’dan nice şampiyonlar çıkmasına vesile olacağına yürekten inanıyorum.”

Keyifli anlara sahne olan programda Başkan Yılmaz, Cem Çınar’a ve Engelsiz Spor ekibine plaket takdim etti.