Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

MAŞA İLE KOCA AYI 14 BURDA’YA GELİYOR

MAŞA İLE KOCA AYI 14 BURDA’YA GELİYOR
İlimizin eğlence, alışveriş ve yaşam merkezi 14 Burda alışveriş merkezi okul öncesi çocukların çok sevdiği çizgi film karakteri Maşa ile Koca ayıyı Bolu’ya getiriyor.


Uzun bir yaz tatilinin ardından okula adaptasyon sürecinde çocuklar 8 – 16 Eylül tarihleri arasında her gün 14:00 – 19:00 saatleri arasında muhteşem sahne şovuyla 14 Burda Alışveriş Merkezi’nde Maşa ile Koca Ayı ile buluşacak.

14 Burda Alışveriş Merkezi’nin fuaye alanına kurulacak özel sahnede en eğlenceli gösterilerini çocuklar için sergileyecek olan Maşa ile Koca Ayı, çocukların okula dönüş coşkusunu birbirinden renkli sürprizlerle paylaşacak. Maşa ile Koca Ayı’yla bol bol fotoğraf çektirebilecekleri eğlenceli gösteriler, çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak.

Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen sahne şovu tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak. Eğlence, aksiyon ve maceralarla dolu muhteşem şovun ardından Maşa ile Koca Ayı, çocuklarla fotoğraflar çektirecek, posterlerini hediye edecekler.