Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

İLİMİZDE ATAMA KARARLARI

İLİMİZDE ATAMA KARARLARI
Cumhurbaşkanı Atama Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararnameyle Bolu’da görevli 2 Vali Yardımcısı, 3 Kaymakam ve 1 Hukuk Müşavirinin görev yeri değiştirildi.

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, aralarında vali yardımcısı ve kaymakamların da bulunduğu 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2. ve 3. maddeleri gereğince yapıldı. Atamalar sonucunda Bolu’da da değişiklikler oldu.

Bolu Vali Yardımcısı için bir yeni isim gelirken Bolu Vali Yardımcıları Hakkı Loğoğlu, Mustafa Özsoy, Mudurnu Kaymakamı Efe Can Şahin, Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan ve Bolu Hukuk Müşaviri Mehmet Polat da başka yerlere tayin edildi.

Resmi Gazete’de yer alan atama kararlarına göre Bolu’daki değişiklikler şu şekilde oluştu:

Bolu Vali Yardımcılığına Canik Kaymakamı İlhan Turgut

Bolu Vali Yardımcılığına Ayancık Kaymakamı Çağlayan Kaya

Aksaray Vali Yardımcılığına Bolu Vali Yardımcısı Hakkı Loğoğlu

Bursa Vali Yardımcılığına Bolu Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy

Bolu Hukuk Müşaviri Mehmet Polat Sivas Vali Yardımcılığına

Mudurnu Kaymakamı Efe Can Şahin Çamoluk Kaymakamlığına

Yeniçağa Kaymakamı Mehmet Naim Akgül Hanak Kaymakamlığına

Dörtdivan Kaymakamı Uğur Tutkan Trabzon Köprübaşı Kaymakamlığına atandı.

Mudurnu ilçesinden Giresun Çamoluk ilçesine atanan Mudurnu Kaymakamı Efe Can şahin sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda Mudurnu halkına teşekkür etti. Şahin Mudurnu Halkına Teşekkür Mesajımdır diyerek; Bugün yayınlanan Resmi Gazete ile Mudurnu ilçemizden Giresun ili, Çamoluk ilçemize tayinim çıkmış bulunmaktadır. Belirtmek isterim ki Mudurnu da görev aldığım 19 ay boyunca çok güzel ilişkiler kurdum. Gerek Mudurnu halkı, gerek siyasetçilerimiz, gerek kamu görevlilerimiz, gerekse köy ve mahalle muhtarlarımız ilçenin genel idaresi noktasında benden desteklerini esirgemediler. Tarihi güzelliklerle ve vatanperverlikle dolu bu güzide ilçemizde yapılan güzel işler için herkese teşekkür ediyorum. Mudurnu halkı şunu unutmamalı ki ben diye bir şey yoktur. Biz vardır. Yapılan tüm güzel işler sizlerin sayesinde yapılmıştır. Yapılamayan, tamamlanamayan tüm işlerin sorumluluğunu bizzat ben üstleniyorum. Böyle güzel bir ilçede görev yapmaktan duyduğum mutluluğu bir kez daha ifade ederek sizlerden haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum. Benim sizlere ve ilçemize harcadığım her dakikam helal olsun. Yeniden görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın” ifadelerini kullandı.