Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Mengen Belediyesi’nden 30 Ağustos’ta iki büyük açılış

Mengen Belediyesi’nden 30 Ağustos’ta iki büyük açılış
Mengen Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan kapalı halı saha sosyal tesisi ve Zafer Parkı’nın açılışı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda gerçekleştirildi.


30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Mengen Belediyesi tarafından gerçekleştirilen açılışa Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, Mengen Belediyesi Kapalı Halısaha Yaz Spor Okulu Öğrencileri ve Mengen halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut’un yaptığı açılış konuşmasında; Mengen’de ihtiyaç duyulan büyük bir hizmeti daha halkın huzuruna sunmaktan mutlu olduğunu, artık alt yapısı ve donanımı yüksek kendi imkanlarıyla güçlü bir Mengen Belediyesi bulunduğunu, bu anlamlı günde Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü saygı ve minnetle andığımızı, Mengen Belediyesi olarak yeni yatırımların bir bir hayata geçirildiğini bundan sonrada halkımızın desteğiyle çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Söz alan Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Mengen’in Bolu’da en ciddi gelişim gösteren ilçesi olduğunu, Mengen Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yatırımlarla dar imkanlara rağmen özellikle eğitim alanında ve sosyal alanda örnek bir belediye olduğunu, Mengen’e her geldiğinde yeni farklılıklar gördüğünü Belediye Başkanı Turhan Bulut’ un özverili bilgili, bürokraside tecrübeye dayalı insan ilişkilerinin oldukça başarılı olduğunu ve herkes tarafından takdir edildiğini gözlemlediğini dile getirerek çalışmalarına teşekkür etti.

Mengen Belediyesi Kapalı Halısaha yaz spor okulu öğrencilerine katılım belgesi ve madalyaları takdim edildikten sonra Halı saha yerinde incelenerek topun peşinde renkli anlar yaşandı. İlerleyen saatlerde Bolunun sevilen sanatçılarından Furkan Karakaya Konserde Mengenlilere güzel anlar yaşattı.