Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.Spor Toto 1.ligin en tecrübeli sağ beklerinden Uğur Akdemir, kırk yıllık Boluspor’lu gibi oynadı. Savunmadaki mücadelesi ile göz dolduran tecrübeli oyuncu Uğur Akdemir, takım savunmasına katkısı ve hücum aksiyonlarında kendisini göstermesiyle birlikte kenardan adrese teslim ortalarıyla ligin en iyi beklerinden biri olduğunu gösterdi.

Her transfer döneminde ismi Boluspor ile anılan ve bu sezon kendisini Boluspor’lu yapan imzayı atan tecrübeli sağ bek Uğur Akdemir uzun yıllar Boluspor’da oynuyormuş gibi Osmanlıspor maçında kalitesini bir kez daha göstermiş oldu.

Takımın genel savunma anlayışında yerinde ve zamanında kademe anlayışıyla takımın ön plana çıkan oyuncularından biri olan tecrübeli sağ bek, 90 dakika boyunca hücumsal görevini yerine getirirken savunma anlayışından da ödün vermedi.

Uğur Akdemir Boluspor’un galibiyetinin mimarlarından biriydi. Geçtiğimiz yıllar da Boluspor’un sağ bek rolünde sıkıntılar yaşamasından sonra Uğur'un takıma katkısı göze çarptı. İlerleyen haftalar öncesi kırmızı beyazlıların sağ bek bölgesine iyi bir tercih yapmış olduğunun göstergesi oldu.

Etiketler: