Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“KORKU DAĞLARI SARMIŞ”

“KORKU DAĞLARI SARMIŞ”

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun “birileri koltuk derdinde” sözlerine tepki gösterdi. Özcan; “Korku dağları sarmış. Tüzüğün verdiği imkanı kullanarak Kurultay iradesini ortaya koyan delegeye baskı yapıp, hatta tehdit edeceksin. İşte tam da bu nedenlerle değişim diyoruz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, olağanüstü kurultay tartışmalarına ilişkin açıklamada bulundu ve "Allah aşkına Türkiye'nin gündemi ne? Türkiye'nin gündemine bir bakmamız lazım. İnsanlar hapishanelerde tutuluyor. Yargı eliyle yargısız infazlar yapılıyor. Ekonomi perişan vaziyette. İnsanlar geçim derdinde. Birileri koltuk derdinde, olacak şey değil. Gündem farklı bir gündem. Türkiye’nin gündemine kilitlenmemiz lazım” ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun, olağanüstü kurultay süreciyle ilgili yaptığı açıklamasına Muharrem İnce’ye yakınlığı ile bilinen CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’dan tepki geldi. Özcan, sosyal medya hesabı üzerinden verdiği yanıtta, “Korku dağları sarmış. Hak hukuk adalet diyeceksin. Tüzüğün verdiği imkanı kullanarak kurultay iradesini ortaya koyan delegeye baskı yapıp, hatta tehdit edeceksin. İşte tam da bu nedenlerle değişim diyoruz” şeklinde konuştu.

Özcan,  ayrıca 3 dönem milletvekilliği yapan Emre Köprülü'nün CHP liderine yönelik, "9 Seçim kaybedip bugün Değişim talep edenlere “Koltuk Sevdalıları” diye çıkış yapanları, 9 seçimin ardından halen oturdukları koltukta birkaç saniye düşünmeye davet ediyorum" ifadelerini de paylaştı.

 

 

Etiketler: