Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

SON BAŞBAKANDAN BOLU'YA SELAM

SON BAŞBAKANDAN  BOLU'YA SELAM
24 Haziran tarihinde yapılan seçimlerin ardından Türkiyede başlayan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi önceki son Başbakanımız Binali Yıldırım'ın Bolululara selamı var.

Gerek 16 Nisan Referandum Seçimi kampanyasında gerekse 24 Haziran seçimleri öncesi Bolu'da gerçekleştirdiği mitinglerdeki Boluluların gösterdiği ilgiyi unutamadığını belirten Yıldırım, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doganay ile Ankara' da düzenlenen İl Başkanları toplantısında bir araya geldi.

Son Başbakan Binali Yıldırım ile gerçekleştirdikleri görüşme hakkında bilgi veren AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, helallik için tüm İl başkanlarımızla ile birlikte biraraya geldik. Başbakanımıza; Teşkilatlarımızın ve Bolulu hemşehrilerimizden çok selam söyleyerek, kendisini çok sevdiğimizi belirttik. Başbakanımız da Bolu'da yaptığı iki mitingdeki Boluluların yoğun ilgisinden memnuniyetle bahsederken, özellikle 24 Haziran Seçimlerindeki Bolu Teşkilatlarının performansımızdan dolayı bizleri tebrik etti. Sayın Yıldırım, hem teşkilatımıza hem de hemşehrilerimize çok selamlar söyledi" dedi.