Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“MHP Bolu tarihinin en yüksek oyunu aldık”

“MHP Bolu tarihinin en yüksek oyunu aldık”
Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil, seçimin tamamlanmasının ardından basın açıklaması yaptı. MHP Bolu tarihinin en yüksek oyunu aldıklarını söyleyen Evcil, MHP’ye oy veren tüm Bolululara teşekkür etti.

MHP Bolu Milletvekili Adayı Adem Evcil, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kıymetli hemşerilerim 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerini geride bırakmış bulunuyoruz. Acısıyla, tatlısıyla 45 günü aşkın bir süre durmadan çalıştık. Bolumuz için projeler ürettik ve bunları sizlerle paylaştık. 27 Nisan 2015 tarihinde Göreve geldiğimiz günden itibaren Türkiye’nin en zorlu virajlarını birlikte aştık.

Muhalif süreç olarak adlandırılan MHP’yi bitirme harekâtını birlikte püskürttük. 15 Temmuz hain darbe girişiminde ilk anlardan itibaren bir an olsun düşünmeden meydanlarda omuz omuza birlikte mücadele ettik. 16 Nisan referandumunda tüm ilçelerimizle birlikte ‘Evet’ iradesini ortaya koyarak liderimizin yanında olarak Türkiye’nin en başarılı illerinden biri olduk. Akabinde kongrelerimizi ve olağan üstü büyük kongremizi yaptık. Buda yetmedi anketçilerin ilimizde  %5-7 bandında gösterdiği bitti dediği MHP’nin güçlendiğini tüm Bolu’ya ispatladık.

Almış olduğumuz 30.122 oyla MHP Bolu tarihinin en yüksek oy oranına ulaştık. Türkiye’nin tarihine not düşen bir seçime imzamızı attık ve liderimizin talimatıyla firesiz 30.122 kişi ile Cumhur ittifakının adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçtirdik. Cenabı Allah’a şükürler olsun ki partimin kazandığı bir seçimde milletvekilliğini kaybetmek benim için şereftir. Mesele gelip geçici seçimleri kazanmak değil gönülleri kazanmaktı şükürler olsun ki kazandık.

Bu süreçte partimin ve şahsımın yanımda aslanlar gibi duran başta gardaşım Ülkü Ocakları İl Başkanımız İsmail Akgül ve Ekibine, Teşkilat başkanım ve ekibine, ilçe başkanlarımız ve ekiplerine, STK başkanlarımıza, basın yayın kuruluşlarının temsilcilerine, Merkez TV, Köroğlu TV ve tvbolu ailesine, mahalle muhtarlarımıza, esnaflarımıza velhasıl 7’den 70’e tüm gönül dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Ol deyince olduran, gönüllerimizi iman nuruyla dolduran, kaybederken kazandıran Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki ne dilediysek bize nasip etti. Ülkü Ocakları il başkanı olduğum ilk gün çok dua ettim dedim ki rabbim bize küçükte olsa bir yer almayı nasip et etti!

MHP İl Başkanı oldum binlerce lira borç viran olmuş teşkilatları devraldım dedim rabbim bizi muzaffer eyle, ülkü sancağını yere düşürme! Şükürler olsun ki borçlarımızı ödedik, yetmedi fiziki anlamda Bolu’nun en güzel parti binalarından birini inşa ettik oda yetmedi MHP Bolu tarihinin rekorunu kırarak en yüksek oy oranına ulaştık. Bu hareket dualı bir hareket şehitlerin duası, mazlumların duası, gariplerin duası.

Hudutsuz sevdalarımız var bizim, Doğu Türkistan'dan Kerkük'e, Tanrı Dağlarından Hira’ya, Balkanlardan Türkmen Dağına her an hasreti kavuran velakin vuslatı Turan olan!

İnandık başaracağız. Hayat ne getirir bilinmez 4 yıl süresince gerek Ülkü Ocakları il başkanlığımız gerek Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığımız gerekse Milletvekili adaylığımız süresince bizlere destek veren emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Benden yana hakkım helaldir. Lütfen sizlerde bizlere hakkını helal edin.

Sefer bizden zafer yücelerin en yücesi olan Allah’tan. Her zaman gayretle doğruları anlatmak bizden takdir büyük önce yüce Allahtan sonra büyük milletimizden. Yaşasın büyük Turan Ülkümüz var olsun Türk Devleti ve var olsun Türk Milleti!”

 

Etiketler: