Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

FATİH METİN’DEN BOLU’YA ŞEHİR HASTANESİ MÜJDESİ!

FATİH METİN’DEN BOLU’YA ŞEHİR HASTANESİ MÜJDESİ!
Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu’ya ‘şehir hastanesi’ müjdesi verdi. Metin, Türkiye’nin AK Parti ile sağlıkta müthiş bir dönüşüm yaşadığını belirterek, “İnşallah önümüzdeki dönemde de bu kaliteyi şehir hastaneleri ile daha da yukarılara taşıyacağız. Ve Bolu’muza da bir şehir hastanesini kazandıracağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.


24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla Ankara’daki mesaisine ara vererek Bolu’ya gelen Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, parti kadrolarıyla birlikte İzzet Baysal Devlet Hastanesi,  İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti.

Üç sağlık kuruluşunda hastalarla ve personellerle sohbet eden Bolulu Bakan Yardımcısı Metin, 16 yıllık süreçte Türkiye’nin sağlık alanında elde ettiği kazanımları değerlendirdi.

“İktidara geldiğimiz günden bugüne sağlıkta müthiş bir dönüşüm yaşadık” diyen Metin, “Hamd olsun vatandaşlarımızı günlerce muayene ve ilaç kuyruğuna girdiği bir sistemden kurtardık ve onları hastaneye gelir gelmez muayenesini olduğu, ilacını aldığı bir sisteme kavuşturduk” dedi.

Günümüzde dünyada uygulanan en iyi sistemin Türkiye’de olduğunu kaydeden Metin,   “Bu millete her şey az bile” diye konuştu.

“Bolu’muza şehir hastanesini kazandıracağız”

Sağlıkta gelinen noktayı yeni dönemde daha yukarılara taşıma arzusunda olduklarını bildiren  Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, “İnşallah önümüzdeki dönemde de bu kaliteyi şehir hastaneleri ile daha da yukarılara taşıyacağız. Ve Bolu’muza da bir şehir hastanesini kazandıracağız.  Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Etiketler: