Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

AK PARTİ İL BAŞKANI NURETTİN DOĞANAY

AK PARTİ İL BAŞKANI NURETTİN DOĞANAY
24 Haziran seçimleri kampanyası için partilileri ile birlikte saha çalışmalarına devam eden AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, bugüne kadar yapılan çalışmalarda Bolu Halkının yaklaşımının olumlu olduğunu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek olduğunu söyledi. Doğanay, 24 Haziran seçimlerinden AK Parti Bolu Teşkilatları olarak başarıyla çıkacaklarını söyledi.
Doğanay; “Bugün Partililerimiz ve Milletvekili adaylarımız ile birlikte Karaçayır ve Aktaş Mahallerindeyiz. Her gün olduğu gibi bugün de Milletvekili Adaylarımız, Belediye Başkanımız, Ekonomi Bakan Yardımcımız, İl Genel Meclisi ve Merkez İlçe Teşkilatımız olmak üzere Bolu’da 3-5 koldan seçim çalışması yapıyoruz. Ve şunu görüyoruz ki vatandaşımızın ümidi de umudu da AK Parti. Halkımız şunu çok iyi biliyor ki; ülkede muhalefet kisvesi altında bir yıkım ekibi var bir de 17 yıldır Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkeye hizmete devam eden yapım ekibi var. Bundan dolayıdır ki, halkımız da teveccühünü şuana kadar Ak Partiye göstermiş ve göstermeye de devam ediyor. Şurada seçimlere 11 gün kaldı. Bu aziz Millet, bu necip Millet yine hiçbir iş yapmayanları yine tercih etmeyecek.  Ve yine inşallah tercihini Ak Parti’den yana kullanacaktır. Bunu neye dayanarak söylüyorum. Bunu sahada olan bir İl Başkanı olarak söylüyorum. Sahada olan bizler şunu görüyoruz ki, milletimiz yine Ak Parti diyor. Ülkemizde istikrar için, gençlerimizin geleceği için, milletimizin birlik ve beraberliği için Ak Partiyle yola devam edeceklerinden hiçbir şüphemiz yok. Çünkü bizde milletimize derdimizi anlatacağız ve anlatmaya da devam ediyoruz” dedi.
Son zamanlarda Dolar üzerinden yaratılmaya çalışılan yaygaraya da dikkat çeken AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, ibadeti açlık olan bir milletin açlıkla terbiye edilemeyeceğini vurguladı.
Son olarak Bolu’da 3-0 yapacaklarına olan inançlarını bir kere daha yenileyen Doğanay; “Bizim derdimiz milletimize hizmet etmek. Milletimize efendi olmak için değil, biz milletimize hizmet kar olmak için göreve talibiz. İnşallah 24 Haziran sonrasında da Genel Başkanımızın öncülüğünde yolumuza devam edeceğiz. Bolu’da gelişimin, değişimin ve dönüşümün sürmesi için 3-0 yapmamız gerekiyor” diye konuştu.