Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

CHP KADIN KOLLARI RAMAZAN PAKETİ DAĞITTI

CHP KADIN KOLLARI RAMAZAN PAKETİ DAĞITTI
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu Kadın Kolları, Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan paketi dağıttı.


Son dönemde yaptıkları çalışmalar ile sık sık gündeme gelen Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bolu Kadın Kolları, geçtiğimiz gün ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan paketi dağıttı. CHP İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Güldane Şahin ve çok sayıda Kadın Kolları üyesinin katıldığı etkinlikte özenle hazırlanan Ramazan paketleri ailelere ulaştırıldı.

24 Haziran seçimleri için de gerek il merkezinde gerekse de ilçelerde birçok çalışmaya imza atan CHP Kadın Kolları üyeleri, gösterdikleri performans ile başta CHP İl Örgütü olmak üzere halkın takdirini kazandı. Ülkede yeniden laiklik ve demokrasi rüzgarı estireceğiz diyen CHP İl Kadın Kolları Başkanı Işın seçim çalışmalarına ilişkin, “Kadın kolları olarak yaptığımız çalışmalarda vatandaşlarımızla buluşuyor ve samimi bir tavırla karşılaşıyoruz. Seçim çalışmalarımızı yoğun bir tempoda gece gündüz demeden sürdürüyoruz. 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde CHP olarak sandıktan çok güçlü bir şekilde çıkıp, silinmeye çalışılan değerlerimizi yeniden diriltecek ve hakim kılacağız” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler: