Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Arzu Aydın

AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Arzu Aydın
AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Arzu Aydın Partililerle birlikte Sandallar ve Kasaplar Mahallesinde seçim kampanyası çalışması gerçekleştirdi.


Partililerle birlikte Kasaplar ve Sandallar Mahallesinde kapı kapı dolaşarak sıkmadık el bırakmayan Aydın, Mahalle sakinlerinden Güçlü Türkiye’nin yoluna devam etmesi için 24 Haziran tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçiminde AK Parti’ye destek olmalarını istedi.
AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Arzu Aydın; “Bugün Sandallar ve Kasaplar Mahallesinde seçim çalışmasını yaparak, vatandaşlarımızla bir araya geldik. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın size selamını getirdim dediğimde, özellikle orta yaş diye tabir ettiğimiz teyzelerimizin ve amcalarımızın yoğun bir ilgisiyle karşılaşıyoruz. O bizim evladımız, O’nun çok desteğini gördük diyorlar. Onlar geçmişi bildikleri ve bugünü de yaşadıkları için aradaki farkı çok iyi görüyorlar. Çünkü AK Parti iktidarları döneminde özellikle yaşlılarımız için çok ciddi kazanımlar sağlandı. 2002’den bu yana AK Parti hükümetlerinin yoğun çalışmaları sonucunda meydana gelen ekonomik büyüme neticesinde sosyal güvencesi olmayan yaşlı vatandaşlarımız da ihmal edilmemiş ve 65 yaş aylığına haiz vatandaşlarımızda kaynak artışından hak ettiği payı almıştır. 2002 yılı Aralık ayında 24 TL olan 65 yaş aylığı 2018 yılı Mayıs ayında 500 TL’ye yükselmiş ve yaklaşık 20 katına çıkmıştır. 2018 itibariyle yaklaşık olarak 600 bin vatandaşımız bu hizmetten faydalanmaktadır. Bu devletin yükselen gücüyle, ekonomisiyle alakalı ve bu artış her yıl devam etmektedir. İşte teyzelerimiz, amcalarımız bunun da farkında. Ve biliyorlar ki diğerleri konuşur, AK Parti yapar” dedi.