Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

SAİT HOCANIN İLK TRANSFERLERİ BELLİ OLDU

SAİT HOCANIN İLK TRANSFERLERİ BELLİ OLDU
Boluspor teknik direktörü Sait Karafırtınalar’ın ekibine takviye geliyor. İki yeni yardımcı ile sezona merhaba diyecek olan Karafırtınalar ayrıca bir yardımcısını alt yapıya tek yetkili görevlendirmeye hazırlanırken bu isimlerde belli oldu.

Boluspor’da ilk transferler teknik kadroya yapıldı. Yeni sezon için Sait Karafırtınalar yola devam eden kırmızı beyazlı ekipte Karafırtınalar teknik kadroya takviye istedi.

Geçtiğimiz sezon görev süresince 4 yardımcı ile çalışan Karafırtınalar’a iki yardımcı daha ekleniyor. Mevcut yardımcı kadrosundan kiminle yola devam edip etmeyeceği bilinmezken iki teknik adamda sezona Haziran ayrında yapılacak alt yapı seçmeleri ile başlayacak.

Yeni yardımcıların isimlerde beli oldu. Boluspor’da 2018–2019 sezonunda 1981 doğumlu Serhat Galimane ve 1979 doğumlu Murat Karakoç teknik ekibin içinde yer alacak. Bu hocalardan bir tanesi de alt yapıda tek yetkili olacak. Ayrıca A takımda görev yapacak. Geçtiğimiz sezon kadroda bulunan yardımcılardan yeni sezonda kalıp kalmayacakları belli olmadı. 

Etiketler: