Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

AK PARTİ’DE İLÇELER BİTTİ

AK PARTİ’DE İLÇELER BİTTİ
AK Parti Bolu Milletvekili Adayları gerçekleştirdikleri Gökçesu ziyaretiyle birlikte Bolu'nun tüm ilçe ve beldelerini, ziyaret etmiş oldular.


Gökçesu Belde pazarından başlayarak beldedeki tüm işyeri ve evleri ziyaret eden AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Bolu Milletvekili Adayları Arzu Aydın, Fehmi Küpçü ve Metin Vural, belde halkıyla bir araya gelerek, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimlerinde destek istediler.

"Güçlü hedeflere güçlü bir lider ile varılabilir"

Bugüne kadar yapılmış tüm reformların; Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gerçekleştiğini belirten AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Metin Vural, güçlü hedeflere güçlü bir lider ile varılacağını söyledi.

Vural; "Mental yorgunluğu, yine güçlü bir liderin inancı ve kararlılığı ile aşabilir. Bugüne kadar yapılanlar yarın için en büyük referanstır. Dünya beşten büyüktür diyerek ‘kaderimiz bu’ düşüncesini bir kenara bırakarak sadece Türkiye için değil; dünya üzerinde tüm devletleri için bir realite ve hedefi ortaya koymuştur" dedi.

"İstikrar güçlü Meclisle olur"

Bölgede bulunan maden ocaklarına giderek burada çalışanlarla bir araya gelen AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Arzu Aydın ise, istikrarın güçlü bir Meclis yapısı ile süreceğine dikkat çekti. Aydın; " Türkiye 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Bunun sürmesi için de istikrar gerekmektedir. İstikrarın yeni dönemde de devam etmesi; Mecliste güçlü bir yasama ile mümkün olacaktır. Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti farklı iki seçenekmiş algısı muhalefet tarafından bilinçli bir şekilde pompalanmaktadır. Bu yanlıştır. Güçlü bir Recep Tayyip Erdoğan, yine Mecliste güçlü bir AK Parti ile mïmkün olur" şeklinde konuştu.

"24 Haziran'da istikrar devam edecek"

Muhalefet Partileri tarafından oluşturulan ittifakı 4'ü bir arada nescafeye benzeten AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, 24 haziran'da vatandaşın tavrını istikrardan yana kullanacağını söyledi.

Küpçü; "8 ilçemiz ve beldelerimizi bugün itibariyle gezmiş bulunuyoruz. Aynı zamanda da Merkez İlçemizde de yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Her yerde olduğu gibi Gökcesu beldemizde de vatandaşlarımızın AK Parti'ye olan yoğun bir teveccühü var. İnsanlarımız biliyor ki; AK Parti, milli ve yerli bir siyasal hareket. Bu siyasal hareket millet merkezli. Dolayısıyla bir tarafta nescafe gibi 4'ü bir arada birbirlerine uymayan tabiri caizse bir aşurenin çıktığı bir anlayışla diğer tarafta Cumhur'un İttifakı. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi aynı gelenekten gelen, aynı sağı temsil eden, aynı derdi olan iki siyasal harekat. Toplumda dolayısıyla bu ittifak teveccüh görüyor. Biz milletimize güveniyoruz. 24 Haziran'da da inşallah istikrarın devam edeceği, Türkiye'deki o bürokratik oligarşinin yıkılacağını düşünüyoruz. Yine mazlumların sesi olma noktasında Türkiye yoluna devam edecek. Dolar ile ilgili operasyon yapmaya çalışıyorlar. Biz bu medeniyeti dolarla kurmadık. Şuan sahadayız ve insanımız yapılmak istenileni, o büyük fotoğrafı görüyor" ifadelerlini kullandı.

Etiketler: