Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

AK PARTİ İLÇELERE ÇIKARMA YAPTI

AK PARTİ İLÇELERE ÇIKARMA YAPTI
AK Parti Genel Merkezi tarafından Milletvekili Aday listelerinin açıklanması ile birlikte seçim çalışmalarına başlayan AK Parti Bolu İl Teşkilatı, Yeniçağa, Dörtdivan, Mengen ve Gerede İlçelerine çıkarma yaptı.

24 Haziran'da Bolu Teşkilatlarının hedefinin 3–0 olduğunu söyleyen AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay;  “İnşallah inanıyor ve Milletimize güveniyoruz ki Milletvekili Adaylarımızla birlikte Rabbimin de yardımıyla 24 Haziran akşamı, ilkleri Bolu'da başaran bu Teşkilatlarımız, 3-0'ı da alacaktır” dedi.

AK Parti Bolu İl Başkanlığı 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinin startını, ‘Bismillah’ diyerek verdi. Milletvekili Aday listelerinin açıklanması sonrası AK Parti Bolu İl Teşkilatı, Yeniçağa, Dörtdivan, Mengen ve Gerede İlçelerine çıkartma yaptı.

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay beraberinde; AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti Bolu Milletvekili Adayları Arzu Aydın ve Metin Vural ile birlikte dört ilçeyi ziyaret ederek; hem Teşkilat Mensuplarıyla hem de vatandaşlarla bir araya geldiler.

İl Başkanı Doğanay ve beraberindeki Milletvekili Adayları, ilk olarak Yeniçağa ilçesini ziyaret ettiler. Burada ziyaretle ilgili açıklama yapan AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde Milletvekili Aday listelerinin YSK'ya teslim edilerek kamuoyuna açıklanmasının ardından biz de Milletvekili Adaylarımızla birlikte Teşkilatlarımızla ve Halkımızla kucaklaşmak adına Yeniçağa, Dörtdivan, Mengen ve Gerede ilçelerimizi bugün ziyaret etmek istedik. Özellikle bu süreçte Teşkilatlarımızın aday adaylık sürecinin düzgün işlemesi adına gösterdikleri özveri için teşekkür etmek istiyorum. Bugün de 24 Haziran seçimlerinin startını bu ziyaretle Bismillah diyerek vermiş bulunuyoruz. Yeniçağa ilçemizden başlamamızın asıl sebebi de merhum Ekrem Doğanay Hocamızın ebedi istirahatgahı burada ve O'nu bir kere daha rahmetle anmak istiyorum. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinin Ülkemize ve Milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Rabbim çıktığımız bu yolda; birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, utandırmamasını diliyorum. Birlik ve beraberliğe çok önem veriyorum. Çünkü; AK Parti Teşkilatlarının bir ve beraber olduğunda neler yapabileceğini hepimiz biliyoruz. Bunun en güzel örneği 2002 ve 2007 seçimleridir. Bolu AK Parti Teşkilatları bu iki seçimde de 3-0 yapmış Teşkilatlardır. İnşallah inanıyor ve Milletimize güveniyoruz ki Milletvekili Adaylarımızla birlikte Rabbimin de yardımıyla 24 Haziran akşamı, ilkleri Bolu'da başaran bu Teşkilatlarımız, 3-0'ı da alacaktır" dedi.

Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ise yaptığı konuşmada; "Dün aday listelerimiz açıklandı. Rabbim Bolu'muz için, Ülkemiz ve Milletimiz için hayırlı kılsın. Zor bir ülkede, zor bir süreçteyiz. Zor bir coğrafyada siyaset yapıyoruz. Bu zorlukların içerisinde AK Parti hem kendi bölgesi açısından hem de konjonktür açısından bu zorlu süreci yürüten, yöneten, irade sergileyen ve dik duran bir siyasal hareket. Rabbim bugüne kadar bu hareketi hiç mahcup etmedi. Çünkü AK Parti siyasetinin merkezinde hep bu Aziz Milletimiz oldu. 24 Haziran'da da yeni Cumhurbaşkanlığı sistemiyle birlikte bu sürecin daha sağlıklı yürüyeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Bolu'da bir kadın Milletvekili Adayının çıkmasının önemine değinen AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Arzu Aydın ise; “Bugün sizlere Vekil Adayı olarak sizlere hitap etmeme imkan veren Allah'ıma şükrederek sözlerime başlamak istiyorum. Bu mübarek topraklarda Bismillah diyerek seçim çalışmalarımıza başladık ve bu mübarek toprakların da seçim çalışmalarımıza bereket getireceğine inanıyorum. Bu süreç içerisinde hem şahsımızın hem de Partimizin yanında çok dik durdunuz. Özellikle Kadın Kollarımız, Başkanlarına sahip çıktılar. Hem oylarıyla hem gönülleriyle bana destek vererek, bir an olsun beni yalnız bırakmadılar. Bugün burada sizlere Vekil Adayı olarak hitap etmemde tabi ki Teşkilatlarımızın çok önemli payı var ama Kadın Kollarımızın katkısını mutlaka ifade etmek zorundayım. Çünkü bugün Bolu'da bir Kadın Milletvekili Adayı profili kabul gördüyse, bu Kadın Kollarımızın çalışması sayesindedir. Bu Kadın Kollarına Teşkilatlarımızın verdiği destek sayesindedir. Bu doğrultuda bütün Teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

Son olarak Teşkilat mensuplarına konuşan AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Metin Vural ise yaptığı konuşmada; “Dün listeler açıklandı ve heyecan duyduk. Ben öncelikle şunu ifade etmek istiyorum; 2001 yılında bu Partiyi kurarken, Sayın Genel Başkanımızın teveccühleri ile o dönemde Kurucu Gençlik Kolları Başkanı olarak görev yapmıştım. Ardından memurluk hayatına geçmeme rağmen Teşkilatımdan asla kopmadım. Biz inanıyorum ki; o 3 Kasım ruhuyla 24 Haziranda da 3-0'ı alacağız. Bunu başaracak bir Teşkilat gücüne sahibiz” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Dörtdivan, Mengen ve Gerede ilçelerini ziyaret eden Doğanay ve beraberindeki Milletvekili Adayları hem Teşkilat mensuplarına süreçte verdikleri destek için teşekkür ederken, hem de ilçelerdeki vatandaş ve esnafları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istediler.

Etiketler: