Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BAŞKAN YILMAZ’DAN OYUNCULARA MESAJ

BAŞKAN YILMAZ’DAN OYUNCULARA MESAJ
Boluspor’u, Gazişehir Gaziantep FK karşılaşmasında yalnız bırakmayan maç öncesi başarı dileklerini ifade eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz oyuncuların gururlu mücadelesinden dolayı da ‘Kimse üzülmesin, bu işin birde Bolu’su var’ diyerek oyuncuların yanında olduğu ifade etmesinin ardından Başkan Yılmaz futbolculara yönetimden mesaj gönderdi.

Her zaman Boluspor’un yanında olan ve zor günlerde hep desteğini gösteren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Gaziantep deplasmanına giderek kırmızı beyazlıların yanında oldu.

Karşılaşma öncesi takımın sahaya çıkmasıyla birlikte Boluspor’u ayakta alkışlayan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz karşılaşmayı heyecan içinde izledi.

Sahada verilen yanlış kararları dikkatle takip eden Yılmaz, alınan mağlubiyetin sonrası bir hayli morali bozuldu. Alınan mağlubiyetin ardından kırmızı beyazlı oyunculara haber gönderen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Bu işin birde Bolu’su var” diyerek oyuncuların bir an önce toparlanmasını ve finale biz gideceğiz mesajını da gönderdi.

Etiketler: