Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

CHP’DEN İTFAİYEYE TAZİYE ZİYARETİ

CHP’DEN İTFAİYEYE TAZİYE ZİYARETİ
CHP Bolu il ve ilçe yönetimi cumartesi günü Tekke Işıklar Köyü’nde çıkan yangına müdahale için giderken şehit olan itfaiye erleri için Bolu İtfaiyesi’ne giderek taziye ziyaretinde bulundular.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Tekke Işıklar Köyü’nde çıkan yangına müdahale etmek için bölgeye giden Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı itfaiye aracının uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada itfaiye şoförü Erhan Yazkan (32) ve itfaiye eri Aykut Kabakcıoğlu (22) şehit oldu. Olayın ardından İtfaiye Müdürlüğüne taziye ziyaretleri sürüyor.

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri ve CHP Bolu Milletvekili aday adayı Burak Cop İtfaiye Müdürü Mehmet Duman ile itfaiye çalışanlarına taziye ziyaretinde bulundu. Yaşanan olayın çok acı olduğunu vurgulayan CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, “Görev şehitlerimizin ailelerinin ve itfaiye teşkilatının acılarını paylaşıyoruz. Bir daha böyle acıların yaşanmamasını diliyoruz. Başımız sağ olsun” dedi.

Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Duman’da ziyaretlerinden dolayı Kazım Karsu ve tüm CHP’lilere teşekkür ederek, “Allah şehitlerimizin ailelerine, bize, Bolumuza, tüm itfaiye teşkilatımıza sabırlar versin. Geldiğiniz için teşekkür ediyoruz. Ayağınıza sağlık” dedi
Etiketler: