Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÇARIKCI’DAN ‘VİDEO HAKEM’ AÇIKLAMASI

ÇARIKCI’DAN ‘VİDEO HAKEM’ AÇIKLAMASI
Boluspor, Play-Off ilk maçında deplasmanda karşılaşacağı Gazişehir Gaziantep maçının hazırlıklarını yaptığı çalışmayla tamamladı. Kırmızı beyazlıların yaptığı antrenmanı kalabalık bir yönetici topluluğu takip etti. Boluspor'da başkan Necip Çarıkcı basın mensuplarına ve antrenmana katılan yöneticilere antrenmanın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a teşekkür eden Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı; “Buradan ben Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum. Kendisi Boluspor’un yanında oldu. Bizim zor maçımızda da bize güç verdi. Diğer takımın bakanları var büyük, kuvvetli vekilleri var. Bizim yüreğimiz, inancımız, hırsımız ve Bolu şehir takımı bir de Belediye Başkanımız var” dedi.

“İNŞALLAH BU PASTA BİZİM İÇİN UĞURLU OLUR”

Antrenmanın ardından Boluspor yönetim kurulu üyesi Erkan Bektaş’ın ikram ettiği pasta hakkında konuşan Çarıkcı; “Öncelikle bugün burada şampiyonluk pastası kestik. Sağ olsun kardeşimiz Erkan Bey, pastayı getirdi. İnşallah bu pasta bizim için uğurlu olur. İnşallah şampiyonluk gelince de Bolu halkı, taraftarı, basını ile birlikte çok daha büyük pastalar keseriz” şeklinde konuştu.

“EN İYİ ŞEKİLDE FUTBOL OYNAYAN TAKIMLAR, ŞAMPİYON OLACAKLARDIR”

Türkiye’de ilk defa Play-Off yarı final ve final maçlarında uygulanacak video hakem uygulamasını da değerlendiren Çarıkcı, “Bu video hakem uygulaması bundan 1,5 ay önce Bolu’da denendi. Bir maçımızda ön denemesi yapıldı. Bu maç içinde Federasyonumuzla bir görüşmemiz oldu. Yusuf Namoğlu hocamızla da bu konuyu görüştük. Aslında bu biraz sürpriz oldu. Bir beklenti vardı ama bu olay gerçekleşti. İlk defa Türkiye’de video hakem uygulaması Play-Off maçlarında başlıyor. Bu bizim için doğru bir karar. Geçmişte sıkıntılarımız olmuştu. Bu maçta bu olmayacaktır. En iyi şekilde futbol oynayan takımlar, şampiyon olacaklardır. Hayırlı olsun Türk futboluna. En başta Federasyon başkanıma ben buradan teşekkür ediyorum” dedi.  

“TARAFTARLARIMIZI SAAT 09.00’DA TESİSLERE BEKLİYORUM”

Boluspor’un 10 Mayıs Perşembe günü Gaziantep’e hareket edeceğini ve takımı uğurlamaya kırmızı beyazlı taraftarları beklediklerinin altını çizen Çarıkcı; “Perşembe sabahı saat 09.00’da takımımız Gaziantep’e hareket edecek. Buradan ben bütün taraftarlarımızı saat 09.00’da tesislere bekliyorum. 5 aydan bu yana takımla birlikte aynı otobüste yolculuk yapıyoruz. Yine hakkı hocamız ve Hüseyin Bey ile birlikte takımla hareket edeceğiz. Perşembe akşamı otele yerleşeceğiz.”

“BELEDİYE BAŞKANIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın Gaziantep’e geleceğini ve kendilerine güç vereceğinin altını çizen Çarıkcı şunları dile getirdi; “Bugüne kadar bizim hep kötü günümüzde yanımızda olan Bolu Belediye Başkanımız sağ olsun Cuma günü İzzet Baysal Şükran Günleri olmasına rağmen programını yarıda kesip, takımımızın yanında Cuma akşamı bizimle olacak. Buradan ben Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum. Kendisi Boluspor’un yanında oldu. Bizim zor maçımızda da bize güç verdi. Diğer takımın bakanları var büyük, kuvvetli vekilleri var. Bizim yüreğimiz, inancımız, hırsımız ve Bolu şehir takımı bir de Belediye Başkanımız var. Bize bu yeter. Biz hepsinin hakkından geliriz. Taraftarımız var.” dedi.  

YILMAZ’DAN ÜCRETSİZ OTOBÜS

Bolu Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz’ın, Bolusporlu taraftarlara Gaziantep’e gidebilmeleri için ücretsiz otobüs tahsis ettiğini sözlerine ekleyen Çarıkcı; “Belediye Başkanımız 5–6 otobüs taraftarlarımızın dediği şekilde otobüsleri de bize tahsis etti ücretsiz şekilde Gazişehir maçına da taraftarımız yola çıkacak” dedi.

 

Etiketler: