Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“AMACIMIZ BU GÖK KUBBEDE HOŞ SEDA BIRAKMAK”

“AMACIMIZ BU GÖK KUBBEDE HOŞ SEDA BIRAKMAK”
AK Parti Eski Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, 24 Haziran’da yapılacak erken seçimlerde partisinden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti Bolu İl başkanlığında düzenlediği basın toplantısında 27. dönem milletvekilliği adaylığını açıklayan Esen; “Ülkemizin içinden geçtiği çok önemli bu süreçte bizlerde bu yükün altına elimizi sokmak suretiyle nu yüke omuz vermek suretiyle milletvekilliği aday adaylığımızı 2023 hedeflerine giden yolda bugün inşallah açıklıyoruz. Bu süreçte yine vekil aday adayı olacak arkadaşlarıma özellikle başarılar diliyorum.

Merkez ilçe başkanı olarak biliyorsunuz 4 yıl görev yaptım. Bu süreçte çok başarılara imza attık. Yıllarca halkımızın arasında 30 Mart yerel, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı, 7 Haziran, 1 Kasım seçimlerinde sonrasında 16 Nisan referandumunda hep kamuoyu ile birlikteydik. Bütün halkımızla birlikte bu yolculuğu yürütmeye çalıştık ve çok şükür bu gök kubbede bir seda bırakmaktı amacımız, bıraktığımıza inanıyoruz. Bugün bir görev var görevden kaçamayız. Bugün önümüzde

Bir yol var mutlaka bu yolda yolcu olmamız gerekiyor bizde inşallah bu hususiyetle bu yola sizlerin de desteği ile çıkmış bulunmaktayız. İnşallah bu süreç bütün ülkemiz, Bolumuz, tüm İslam âlemi adına hayırlar getirir.” şeklinde konuştu. 

Etiketler: