Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TSO’NUN YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET

TSO’NUN YENİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET
Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) yeni Yönetimi, Bolu Valisi Aydın Baruş’u makamında ziyaret etti.


Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan seçim sonrası göreve gelen yeni yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Ziyarete BTSO Meclis Başkanı Halit Ergül, Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Meclis Başkan Yardımcısı Murat Koca, Meclis Başkan Yardımcısı Kayhan Perçin, Meclis Katip Üyesi Abdullah Ayarcan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Özkoparan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakkı Fidan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Atila Çelikpençe,  Yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah Alemdar, Cumhur Özçelik, İlkay Bayrak, Lebibe Özçağlar, Melih Yaman, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Haluk Yerlikaya  ve Genel Sekreter İsmail Gören katıldı.

“ALLAH UTANDIRMASIN”

Ziyarette yeni seçilen Meclis Başkanı, TSO Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar dileyen Bolu Valisi Aydın Baruş, Ticaret ve Sanayi Odasının ilimiz için çok önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade ederek  “  Bolu Ticaret ve Sanayi Odası İlimiz ekonomisi üzerinde büyük etki sahibi olan iş adamlarımızın oluşturmuş olduğu bir sivil toplum örgütüdür. İlimiz ekonomisinin nabzını odanızın çalışmalarından takip edebiliyoruz. Önceki dönemden beri de Oda Başkanı Sayın Türker Ateş’le yakın temastayız. İlimizin istihdam durumu konusunda Türker Bey ile birlikte yararlı çalışmalar yaptık.  İnşallah bundan sonra da bütün ilgili kamu kurumlarıyla birlikte, işbirliği hâlinde ilimiz insanı için daha yararlı neler yapabiliriz, ilimiz ekonomisini daha ileriye taşımak için hangi çalışmaları gerçekleştirebiliriz noktasında birlikte oturup, konuşarak, görüş alış verişinde bulunarak Bolu’nun geleceğe ilişkin  vizyonunda önemli adımlar atarız diye ümit ediyorum. Görevinizin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tüm Yönetim Kuruluna başarılar diliyorum” dedi.

Bolu TSO Başkanı Türker Ateş ise, “Bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bu dönemde üyelerimiz yönetimimize görev verdi. Biz ziyaretlerimiz ilk başta her zaman yanımızda duran, her zaman bize destek veren Sayın Valimizden başlamak istedik. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bizim hedefimiz, Bolu’yu kalkındırmak. Biz de iş dünyasının temsilcileriyiz. Çeşitli meslek gruplarından bir aranjman oluşturduk. Umarım başarılı işlere imza atarız” dedi.

Ziyaretin devamında Bolu TSO’nun yeni Yönetim Kurulu Üyeleri kendilerini tanıttılar. 

Etiketler: