Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

İYİ PARTİ BOLU'DAN BÜYÜK KURULTAY ÇIKARMASI

İYİ PARTİ BOLU'DAN BÜYÜK KURULTAY ÇIKARMASI
2019’da yapılması olası üç seçim öncesinde hazırlıklarını tamamlamak isteyen İYİ Parti, Birinci Olağanüstü Kurultayı’nı Genel Başkan Meral Akşener ve on binlerce partilinin katılımıyla Ankara Spor Salonun’da gerçekleştirdi.


Bolu İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Aydın kurultaya dair yaptığı değerlendirmesinde; “ Bolu’dan ilçelerle birlikte 500’e yakın İYİ Partili ile kurultaya katıldık. Partimiz tüm demokratik süreçleri başarıyla tamamladı.” dedi.

Aydın açıklamasında şunları kaydetti: “Bildiğiniz gibi 1 Nisan Pazar günü partimizin 1. Olağanüstü Kurultayını gerçekleştirdik. Salondaki coşku ve heyecanı kelimelerle anlatmak mümkün değil. Türkiye’nin her köşesinden on binler Ankara’ya akın etmişti, Genel Merkezimiz muhteşem bir hazırlık yapmış, salonun içi ve dışı hınca hınç dolu… Pazar günü Ankara Spor Salonundaki manzara bizlere iktidara ne kadar yakın olduğumuzu bir kez daha gösterdi.

Biz de Bolu’dan ilçelerle birlikte 500’e yakın İYİ Partili ile kurultaya katıldık. Partimize gönül veren hanımefendiler ellerine ay yıldızlı kınalarını yaktı, gece yola çıktık, sabahın çok erken saatlerinde salondaki yerimizi aldık. Salonun atmosferi bize güç ve azim verdi. Bu coşkuyu bizlerle paylaşan İYİ Partili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Henüz yeni kurulmuş bir partinin böyle bir organizasyona imza atmış olması, on binlerin Ankara’da buluşması Türkiye’nin son umudu olduğumuzu bir kez daha gözler önüne serdi.

Partimiz tüm demokratik süreçleri başarıyla tamamladı. Artık milletimizin bu umutlu bekleyişine cevap vermek adına bizlere düşen çalışmak, çok çalışmak, her bir hemşerimizle kucaklaşmak ve partimizi iktidara taşımak.”

 

Etiketler: