Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“MANEVİ ARINMAYA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

“MANEVİ ARINMAYA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”
Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Âdem Evcil Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Evcil; “Manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve gerçekçi barış ortamının tesis edilmesine vesile olması dileklerimle aziz milletimizin ve Türk-İslam âleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandil’ini dualarımla birlikte kutluyorum” dedi.

MHP Bolu İl Başkanı Âdem Evcil Regaip Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Mübarek üç ayların, tüm İslam aleminin kanayan, derinleşen ve kangrene dönme emaresi gösteren sosyal, toplumsal ve siyasal yaralarına şifa ve umut olması en samimi beklentimdir. Artan şiddet olayların son bulmasını ve bilhassa minicik bedenleri, körpecik yavrularımızı hedef alan vahşet ve cinayet vakalarının derhal, hemen ve acilen bıçak gibi kesilmesini niyaz ediyorum.

Manevi dirilişe, manevi arınmaya, kardeşliğe ve gerçekçi barış ortamının tesis edilmesine vesile olması dileklerimle aziz milletimizin ve Türk-İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili'ni dualarımla birlikte kutluyorum. Özellikle bu gece idrak edeceğimiz Kandil'in birliğimize ve beraberliğimize katkı vermesini, Müslümanların yaşadığı sarsıcı ve hüzün verici hadiselerin sonlanması için bir dönüm noktası olmasını Cenabı Allah’tan diliyorum. Operasyon bölgelerindeki koç yiğitleri dualarımızdan eksik etmeyeceğinizi temenni ediyorum. Kandiliniz Mübarek Olsun.”

 

Etiketler: