Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Şirin Ereğli Balık Restaurant BOLU

2599 görüntüleme
Tel: 0 552 352 1467
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Karamanlı Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 18/A Merkez/Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-00:00

Şirin Ereğli Balık Restaurant olarak Bolu merkezde faaliyetlerimize devam ediyor, uzun yıllardır benzersiz bir hizmet konseptiyle fark yaratıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana büyük bir teveccüh görüyor, bölgenin en çok tercih edilen restoranı olmayı sürdürüyoruz. Başarılarımızı kendimiz için hiçbir zaman yeterli bulmuyor, hep daha iyiyi yakalayabileceğimiz özgüveniyle çalışlarımızı sürdürüyoruz.

Bolu restaurant sektöründe geniş, nezih, ferah ve huzur dolu bir atmosferde hizmet veriyoruz. Tamamen doğal malzemelerimizi deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, gerek malzeme tercihinde gerekse uygulama yöntemleri bakımından hijyen olgusundan asla taviz vermiyoruz. Tamamı marka değeri kazanmış, sertifikalı, tanınırlığı yüksek ürünleri işletmemize dâhil ediyor, sizlerin en sağlıklı lezzetlerle buluşmanızı sağlıyoruz. Özellikle de et ve et ürünlerinin seçiminde belirlediğimiz kalite standartlarından ödün vermiyoruz.

Sürekli gelişen sektör içinde daima kendimizi yeniliyor, hep daha iyiyi yapabilmek adına çaba sarf ediyoruz. Özellikle teknoloji alanında meydana gelen yenilikleri oldukça kısa süre içerisinde hayata geçiriyoruz. Her geçen gün daha geniş kitlelere ulamak hedefiyle müşteri memnuniyeti, kaliteli uygulamalar, profesyonel kadro, uygun fiyat avantajı ilkeleriyle öne çıkmayı başarıyoruz. Memnuniyeti düzeyini en üst seviyede tutmak için çok geniş bir menü alternatifi sunuyor, her damak sahibinin kendine uygun bir menü bulmasına olanak sağlıyoruz.