Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Bi-Tur Restaurant BOLU

4121 görüntüleme
Tel: 0 532 441 4706
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: İzzet Baysal Cad. No: 93/d (belediye Meydanı) Merkez / Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-00:30
1966 yılında İdris Restaurant olarak kurulan restaurantımız, yenilenen imajıyla1998 yılından bu yana Bi-Tur Restaurant olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Turizm belgeli tesisimiz 200 kişilik kapasiteye sahip olup ayrıca 100 kişilik Bi-Tur Bahçe kapasitesi vardır.

Yeni adresinde kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen, Bi Tur Restaurant, ferah kullanım alanları ve yüksek müşteri memnuniyeti ile misafirlerine huzurlu ve rahat bir ortam hazırlarken serpme köy kahvaltısı ve alakart hizmetleriyle müşteri memnuniyetini kat be kat arttırmaktadır.

İçerisinde kış bahçesi ve yemek salonu bulunan Bi Tur Restaurant, serpme köy kahvaltısı, öğle yemeği, tencere yemekleri, akşam yemeği, alakart kebap, et, balık ve alkole menüsünde yer açmaktadır. İşletme sahipleri Sinan Harbacı ve Nuri Ayhan; “Bi Tur Restaurant’ta multinet, sodexo, ticket, setcard ve metropol kart kullanım imkanlarımız mevcut. Her kesimden misafirlerimize kapılarımız ardına kadar açık. Şimdilerde birçok iş yeri çalışanlarına yemek kartları vermekte, biz de bunları düşünerek misafirlerimize bu kartları kullanma imkanı sağlıyoruz. Aynı zamanda menü fiyatlarımız oldukça uygun.” diye konuştu.