Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

RIVER LAUNDRY

3506 görüntüleme
Tel: 0 374 222 1114
Faks: 0 374 222 1115
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: ALAGÜN TEMİZLİK MEDYA ORG. İNŞ. TEKS. SAN ve TİC. LTD. ŞTİ. Aşağısoku Mahallesi Yayla Yolu Sokak Ata Küçük Sanayi Sitesi 47/13 Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

2016 yılında kurulan River Laundry; çamaşır yıkma sektöründe yeni bir firma olmasına karşın yüksek müşteri memnuniyetini yakalayabilmek için kaliteden ödün vermeden yapmış olduğu çalışmalarla kısa bir sürede bölgede laundry hizmetinde söz sahibi olmuştur. 

Genç ve girişimci profesyonel yönetim anlayışı ile kalitesini sizlere sunarak temel hedef oluşturan River Laundry hizmetini sağladığı firmaların bir departmanı gibi çalışmaktadır: Başta otelcilik sektörü olmak üzere Devremülk, Rezidans, Termal Kasaba, SPA Merkezi , Yurtlar, Restoran, Spor Salonları, Organizasyon firmaları gibi bir çok alana Laundry hizmetinde kişi ve kuruluşlara destek vermektedir. 

2016 Ocak ayında kurulan River Laundry bölgenin en büyük endüstriyel çamaşırhanesi olup günlük 5.000 kg yıkama kapasitesine sahiptir. Tüm alt yapısı kurulmuş tesisin 2018 yılı içerisinde ile 9.600 kg yıkama kapasitesine sahip bir tesis olacaktır. 


River Laundry Çevre Duyarlılığı 

Faaliyette bulunduğumuz sektörün çevre sorunlarına hassas bir alan olduğunu biliyoruz. Sıcak su ve buhar vesilesiyle yüksek oranda enerji, özellikle doğal gaz tüketiyoruz. Yıkamaya uygun kalitede taze su ve tekstil kalitesini bozan su içersindeki elementleri OSMASİS Sistemi ile yok ederek tüketiyoruz. Önemli miktarda elektrik tüketiyoruz. Hizmetimizin gerektirdiği lojistik işlemler için mazot tüketiyoruz. Yıkama sırasında deterjan ve kimyasallar kullanıyor, bunları deşarj ediyoruz. Doğaya ve gelecek nesillere karşı sorumluluklarımızın farkındayız.

Bu anlayışla Faaliyetlerimizin çevresel etkisini değerlendiriyoruz. Tüm yasal zorunluluklarımızı dikkatle takip ediyoruz. Bunun ötesinde etkilerimizi sürekli iyileştirmek için programlar yürütüyor, çalışmalar yapıyoruz.


Laundry  Proses

River Laundry , çamaşırlarınızı iş yerinizden kendisi teslim alarak fabrikaya getirir. Bu andan itibaren yoğun ve titiz bir çalışma başlar. Türlerine göre ayrılan çamaşırlar, her biri son teknoloji  makinelerde işlem görür. Her işyerinin çamaşırı ayrı makinelerde yıkanır. Üniformalar için özel küçük makineler kullanılır, kesinlikle havlu ve diğer tekstillerle karıştırılmazlar.

Yıkama işlemindeki deterjan kullanımı kurulan otomatik dozajlama sistemiyle el değmeden yapılır. Böylece, her yıkama için standart sağlanmış olur.

Yıkama işleminden sonra havlular kurutmaya; diğer ürünler ise kendi biçimlerine göre özel olarak hazırlanmış ütülere yönlendirilir. Ürünlerin yıkanması kadar ütülenmesi ve katlanmasına da son derece özen gösteren RIVER LAUNDRY, toplu buharlı ütüler kullanarak yıpranmayı en aza indirip mükemmel ütüleme kalitesini garanti eder. Ütüleme işlemi sürerken, lekeli ürünler tespit edilirse tekrar özel işleme tabi tutulmak üzere hemen ayrıştırılırlar.

Kurutulan ve ütüleme işleminden geçirilen çamaşırlar, otomatik katlama makinelerinde düzgün biçimde katlanıp paketlenmek için hazır hale getirilir. Paketlenen ürünler teslim alındığı saatten en geç 24 saat sonra tamamen temizlenmiş bir şekilde alındığı yere servis edilir.