Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Fay Yamaner Mücevher Merkez BOLU

18064 görüntüleme
Tel: 0 374 217 3333
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: İzzet Baysal Cad. No:58 BOLU/MERKEZ
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

HAKKIMIZDA

Yamaner Mücevher ve Kuyumculuk 1989 yılında 9 m bir kuyumcu olarak Bolu kuyumcular çarşısında emekli subay Ahmet Ş. Yamaner tarafından kurulmuştur. 1998 yılında İşletme lisans eğitimi sonrası Fatih Yamaner yönetiminde İzzet Baysal caddesine ilk mücevher ve saat mağazasını açılarak kuyumculuk sektörüne yeni bir pazar yeri oluşması başarılmıştır.


2014 yılından itibaren ‘’Değişim Başladı’’ mottosuyla ‘’FAY YAMANER’’ markasına yatırım kararı almıştır. Yeni dönemde Fay Yamaner; cadde mağazacılığına ilave olarak 14 Burda alışveriş merkezi, Narven turizm bölgesi ve online ticaret mağazacılığına odaklanarak kuyumculuk sektörüne yatırım yapmaya devam etmektedir.


Fay Yamaner özel tasarım mücevherleri, uluslararası saat markaları, butik cam ve gümüş aksesuar koleksiyonlarıyla bölgesinde en çok tercih edilen mücevher markası olmayı başarmıştır. Kuyumculuk sektöründe birçok çok ilki Bolu ile tanıştıran Fay Yamaner, beş ayrı mağazasındaki sunum alanlarıyla misafirlerine mükemmel konfor alanlarında hizmet vermek üzere tasarlanmıştır.


Bolu merkezde 650m2 mücevher ve saat mağazası, 14 Burda AVM de üç ayrı mücevher, saat ve aksesuar mağazalarının yanında Narven termal kasabadaki Fay Yamaner butik kuyumculuk ve aksesuar mağazası ile misafirlerine benzersiz deneyim yaşatmak için planlanmıştır.


Sanal mağazacılıkta ilk adımlarını 2015 yılında atan Fay Yamaner’in online satış mağazası ‘’www.gift14.com’’ misafirleri tarafından ulusal anlamda güvenle tercih edilmektedir.


Güven, mükemmeliyetçilik, en iyi fiyat politikası, mağaza içi ikramlar ve satış sonrası hizmetlere kadar her detay Fay Yamaner misafirlerine özel anlar yaşatmak için düşünülmüştür.


MAĞAZALARIMIZ


Fay Yamaner Mücevher Merkez

Fay Yamaner Mücevher Avm

Fay Yamaner Saat Merkez

Fay Yamaner Aksesuar Avm

Fay Yamaner Narven Butik