Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Silver Vip Travel

2858 görüntüleme
Tel: 0 542 722 7074
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Tabaklar Mah. İzzet baysal cad. Bolu Beyi pasajı no:46/53 Merkez/BOLU
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

Silver Vip Travel;

Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanina ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır.

Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin 7/24 havalimanın da karşılama ve kiraladığı araç teslimini yapmaktadır.

Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır.


BU YOLDA KALİTE VE KONFORU FARK EDİN

Silver Vip Travel olarak ;

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.


Uygun Fiyatlı Araç Kiralama
Araç kiralama, her geçen yıl daha ayrıcalıklı, gelişmiş seçeneklerle müşterilerin karşısına çıkan bir
sektör. Siz de otomobil kiralamak, gelişmiş seyahat keyfinin tadını çıkarmak için SİLVER VİP
TRAVEL kurumsallığının deneyimine varın.
Kiralama sektörleri, her yıl biraz daha etki alanını genişletiyor. Bir ürün, mal ya da hizmeti kiralamak,
gelecekte daha sık görülebilecek bir eğilim. Bu durum dünyadaki tüketici profilinin belli nedenlerle
kiralamaya daha yatkın bir hale gelmesinden kaynaklanıyor.

Araç kiralama işlemleriniz için daha kurumsal bir yapıyla çalışmaya ne dersiniz? Silver vip travel size
aradığınız kaliteyi sunuyor. 
Benzersiz bir rent a car deneyimi yaşayın.
Neden Araç kiralama?
Araba kiralama ve yaygın adıyla rent a car, yalnızca turizmin etkisiyle büyüyen bir sektör değil.
Araba kiralamanın avantajlarını deneyimleyen müşteriler, yeni bir araba satın almak yerine kiralama
seçeneklerini tercih etmeye devam ediyor. Neden mi?
• Kiralamak sizden, bakım ve temizlik masraflarını üstlenmek şirketten.
• Arıza ya da hasar gibi durumlarda endişe etmeyin, kasko karşılasın.
• Vergi ya da sigorta ödemelerini unutun, şirketiniz hatırlasın.
• Gelişebilecek olası ihtiyaçlarda yedek araç hizmetinden yararlanın.
Bir araba satın almadan önce deneyimlemek, başarılı bir tercih yapabilmenizi sağlar. Bir otomobil
satın almak istiyor, fakat markalar ve/veya modeller arasında karar veremiyor musunuz? O halde
araba kiralamak tam size göre. Otomobil adaylarınızı belirli sürelerde kiralayın, bu sayede en
başarılı kararı verin.
Konforunuzda ısrar edin: Uzun dönem kiralama
Satın aldığınız bir aracın tüm masrafları bir yana, aldığınız sorumluluklar ve ayırdığınız zaman da,
kiralama seçeneğini kullandığınız takdirde ortadan kalkıyor. Araç kiralamanın bireylere

Bolu Oto Kiralama

Bolu yeşil doğasıyla yerli ve yabancı turistler için  gezilecek bir çok alan sunar  bu noktada en ideal yöntem araç kiralama olurken ilçeler için de araç kiralama seçeneklerimiz mevcuttur. Silver vip travel’ın Bolu ucuz araç kiralama avantajlarıyla farklı tipte araç da kiralayabilirsiniz. Doğal alanlarını gezmek için uygun fiyatlı 4x4 araç kiralama yapabilirsiniz. Bolu otogarında iniş yaptıysanız Bolu otogar araç kiralama seçenekleri ile direkt şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Silver Vip Travel olarak araç kiralama işlemlerinizi en uygun araçlarımız  arasından Bolu merkez araç kiralama seçeneği ile ilçelerine ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı Bolu rent a car kiralama firmalarını ve araçları listeleyerek ve kıyaslanarak listelenen uygun fiyatlı araç kiralama seçenekleri arasından bütçenize uygun aracı seçerek en uygun araç kiralama rahatlığını yaşayabilirsiniz. Araç kiralamak ne kolaymış demek için Silver Vip Travel'a ulaşın.

Filo Kiralama Neden Daha Avantajlı?

Bir araç satın almaya karar verdiğinizde, toplu nakit çıkışı yapmanız veya ihtiyacınız olan nakit için kredi kullanmanız gerekir. Masraflarınız bununla da bitmez. Satın aldığınız aracın sigorta, vergi, bakım, onarım, lastik değişimi gibi maliyetleri ek masraflar olarak karşınıza çıkar. Ayrıca, aracınızın ikinci el satış değerinin belirsizliği de sizin için bir risk unsuru olacaktır.

Aracınızı uzun süreli kiralamanız halinde ise oluşacak toplam maliyet, yalnızca aracınızın aylık kiraları kadardır. Üstelik, hem aracınızın ikinci el değerinin belirsizliği riskinden korunmuş olur, hem de aracınızın satın alımından, ikinci el satışına kadarki tüm işlemlerini zahmetsizce yürütmüş olursunuz. Kiralama kapsamında alacağınız uygun maliyetli ek hizmetleri de hesaba kattığınızda, uzun süreli araç kiralamak satın almaya kıyasla sizin için daha avantajlı bir çözüm olacaktır.

 Kolay Araç Yenileme

Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmez, ikinci el değer değişimi riskine karşı tam koruma sağlarsınız.

 Aylık Sabit Taksitler

Araç satın almak yerine kiralamanız durumunda herhangi bir peşinat ödemesi ve satın alım bedelleri ile ilgili toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Ödemelerinizi önceden belirlenmiş sabit kiralar halinde gerçekleştirirsiniz.

 Kasko, Sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri

Araçların kasko, trafik sigortası ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, kiralama kapsamına dahil edilerek zamanında ve eksiksiz olarak tarafımızca yapılır. Aracınızı satın aldığınızda ödemek zorunda kaldığınız, fakat kanunen kabul edilmeyen gider olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, araçlarınızı bizden kiralamanız durumunda size ek bir yük olmaktan çıkar.

 KDV Avantajı

Aracın doğrudan satın alınması halinde, KDV bir maliyet unsuru olarak karşınıza çıkar ve KDV indiriminde kullanılamaz. Kiralama halinde ise faturadaki KDV nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanabilir.

Güçlü Bilanço Görünümü

 Araç kiralamak bilançonuzun görünümüne olumlu katkı sağlar. Banka kredisi ile satın almadan farklı olarak, şirketiniz ödeme planında yer alan ve vadesi gelmemiş ileri tarihli kira bedelleri bilançonuzda mali borçlarınız altında yer almaz ve borçlanma kapasitenizi de olumsuz etkilemez.

Zaman Yönetimi

 Araç ihtiyacınızı gidermek ve filonuzu yönetmek için zaman harcamayın. Filo kiralama hizmeti size önemli oranda zaman tasarrufu sağlar ve ana iş kolunuza konsantrasyonunuzu güçlendirir.

ORGANİZASYON

Herkesin birbirinden farklı onlarca hayali var. Hatta hayallerimizin hayatımızdaki en önemli şey olduğunu söyleyebiliriz. Yani hayallerimize ulaşsak da ulaşamasak da bir gün gerçekleşme ihtimali bizi hayata bağlar. Kadınların da erkeklerin de evlilikle ilgili birbirinden farklı hayalleri var. Biz de  Silver Vip Travel ekibi olarak, evliliğin ilk adımı olan evlilik teklifi organizasyonları ile çiftlerimizin en özel anlarını unutulmaz hale getiriyoruz. %100 sürpriz niteliği taşıyan organizasyonlarımızı hiç beklenmedik yer ve zamanlarda gerçekleştirirken, çiftlerimizin şaşkınlık ve mutluluklarına tanıklık ediyoruz.

HAYAL GÜCÜMÜZ VE BAĞLANTILARIMIZ

 Organizasyonlarımızı gerçekleştirmeden önce çiftimizle ilgili en önemli detayları kullanıyoruz. Nelerden hoşlanırlar? Geçmişte yaşadıkları ve her hatırladıklarında gülümsemelerine neden olan anıları neler? Geleceğe dair hayal kurarken planlarına dahil ettikleri ayrıntılar neler? Tüm bu ögeleri bir araya getiren sürpriz organizasyonlarımızın ardından çiftimizin ağzından bu benim “Yeni Fikirler Keşfedin” oldu cümlesi dökülüyor. Biz de onlara böyle özel bir an yaşatmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Silver Vip Travel çok özel kişi ve kurumlarla çalışıyor. Hem ekip hem de ekipmanlarımız kendi alanında olabilecek en iyiler. Örneğin yatta bir organizasyon yapacaksak, süper lüks vip yatları kullanıyoruz; sürpriz anını ölümsüzleştirecek kameraman ve fotoğrafçılarımız işinin ehli ve kullandıkları cihazlar da son derece profesyonel ekipmanlar. Dansçılarımız, tiyatro oyuncularımız, müzisyenlerimiz, animatörlerimiz ve bütün ekip arkadaşlarımız oldukça yetenekli ve kendi alanlarıyla ilgili tüm eğitimleri almış kişiler.

 

DETAYLAR ÇOK ÖNEMLİ

Sürpriz yapma talebiyle bize ulaşan müşterilerimizle uzun ve detaylı bir görüşme yapıyoruz. Senaristlerimiz onlara özel senaryoları yazıyor. Senaryoda bahsi geçen unsurlar yönetim birimimiz tarafından temin ediliyor. Sürprizlerimizi evde, sokakta, yatta, helikopterde ve akıllara gelebilecek her yerde gerçekleştirebiliyoruz. İstanbul’un en nezih mekânları çözüm ortaklarımız olduğu için, kolaylıkla organizasyon için ayarlamaları yapabiliyoruz. Mekân bir sokak veya park da olsa, Çırağan Sarayı ya da Kız Kulesi gibi İstanbul’un gözde mekânları da olsa konsepte uygun dekorasyonları yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımız organizasyon gününden önce provalarını alıyorlar. Organizasyonda kullanılacak özel malzemelerin tasarımı ve baskıları yapılıyor. Organizasyon günü, çiftimiz gelmeden önce her şey hazır hale geliyor. Kameraman ve fotoğrafçımız gizli çekimlerine başlıyorlar. Tabii ki mutluluk gözyaşlarını ölümsüz hale getirmeden olmaz.

VE MUTLU SON

Böyle bir işimiz olduğu için Dünya’daki en şanslı kişilerden olduğumuzu düşünüyoruz. İnsanın işine duyduğu aşk, tüm ömrünü aşkla dolduruyor.

Yaşasın sürprizlerle dolu günler..