Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Durak Metal BOLU

17657 görüntüleme
Tel: 0 533 239 4650
Faks: 0 374 215 8802
E-posta:
Site:
Adres: Sanayi Sitesi 11. Blok No:8 Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

Ferforje ilk çağlarda topraktan hayata geçen demir örs, ateş, çekiç ve usta ile buluştuğu günden beri önce zanaat, günümüzde ise geleneksel bir sanat olarak yaşantımızda yerini almıştır.

Mızraktan saray balkonlarına, eski Türk evlerindeki zarif cumbalardan şamdanlara kadar ateşle olan her tutkulu dansında farklı şekillere bürünen demirin yüzyıllar içindeki yolculuğuna atadan gelme bu sanatla atalarından aldığı bilgi ve deneyimi şimdiki teknolojiyle birleştirerek 2000 yılından itibaren imalatını, Bolu'da yapmaktadır. Eskinin yeniye, demirin sanata dönüştüğü bu yolda geriye dönüp baktığımızda yapmış olduğumuz binlerce işte kalitenin ve müşteri memnuniyetinin olduğunu görmekteyiz ve bununla gurur duymaktayız.

Bolu'da 22 yıldır demir, metal, ferforje, otomatik kepenk sektöründe çalışan firmamız 2015 yılında Bolu’ da bir devrim yaratarak otomatik kapı-kepenk imalatına başlamıştır. Müşterilerimizden aldığımız destek ve güvenle, Bolu’da yıllarca tamamlayıcı işleri ile marka haline gelmiştir.

Özellikle sorunsuz montaj ve hızlı servis ilkesi ile hareket eden firmamız tüm müşterileri ile bir dost ilişkisi kurarak yeniliği sizlere getirmeye devam edecektir.

Sistemlerin hazırlanması, kurulması ve yerine montajı; modern sistemler için, gerekli donanıma sahip ve yeni teknikleri kullanabilen uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.


Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]