Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Rayess Çikolata BOLU

29548 görüntüleme
Tel: 0 532 434 1400
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Sağlık Mahallesi Yelki Sokak 138/A-9 Bolu Merkez
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

Çikolatanın gerçek, doğal ve en saf halini sizlere sunmak için çikolata ustalarımız ile çok çalıştık. Sizlere sunulan bu eşsiz lezzetin özel gün, hediyelik ve ailenizi sevindirmek için farklı kutu ve ambalajlarını ürettik.

Size özel tasarım kutu ve ambalajları; şirketleriniz ve şahsınız için bir prestij olarak gördük. Bu ürünleri kişiselleştirdik. Sizin hayal gücünüze dayalı kalmayarak üzerine kendi düşüncelerimizi de ekleyerek farklı tasarımları size özel hazırlama imkanı sunuyoruz. Özel gün ve hediyeliklerinizi ikram ederken ve sunum yaparken bu eşsiz lezzete siz de fikir koymuş, tasarım yapmış ve kendi ürününüzü sevdiklerinizle paylaşma imkanı bulmuş olursunuz.

Standartların dışında hediyelik ürünler sunmak için tasarımcılarımızla sürekli çalışıyor, çikolatanın patentli Rayess yaprak formunu koruyarak farklı ambalajlar ve tasarımları bu mutluluğu paylaşmak üzere sizlere sunuyoruz.

Gerçek ve doğal çikolata severler için hazırlamış olduğumuz Rayess Premium tablet serisinde ürünün kalitesi ve güveni için hiçbir şeyden kaçmadık. Sevdiklerinize, yakınlarınıza ve ailenize güvenle ikram edebilmeniz için ürünlerin içerisindeki fındık, fıstık gibi içerikleri kırarak parçalayarak değil en kaliteli ve özenle seçtiklerimizden tane tane koyarak bir sunum hazırladık. Çikolata şeflerimiz bu konuda çok yoruluyor olmalarına rağmen, mutluluğun bu yorulmayla paylaşıldığını çok iyi biliyoruz.

Özel formülünü hiçbir yerde bulamayacağınız bu lezzeti size farklı biçimlerde ve size özel sunmak için çaba sarf ediyoruz.

Daha sağlıklı bir dünya için çok çalışıp sizlerle ortak değer yaratmayı hedefliyoruz.

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]