Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

AD-ER Asansör BOLU

26053 görüntüleme
Tel: 0 374 222 4111
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Aktaş Mahallesi Akıncı Sokak No: 45/18 BOLU
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

1989 yılından itibaren asansör sektöründe hizmet veren AD-ER Asansör, 2003 yılında yeni oluşumu ile yeni yerinde Ankara’da hizmete girmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ad-Er Asansör olarak Avrupa normlarına uygun asansörler imal edip satış sonrası servis hizmetlerini de yürütürken, Kalite Yönetim Sistemi uygulanması ve yaşatılması, başta Genel Müdür ve üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlarımızın sorumluluğu ve yönetimindedir.

Sürekli gelişen asansör teknolojisine hiç uzak kalmadan sürekli yenilikçi ve yaptığımız işi bir nebze de olsa meslektaşlarımızdan farklı yapabilmek anlayışından hiçbir zaman vazgeçmeyerek marka imajımızı geliştirip daha da iyi yerlere gelebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Her bir çalışanımız, bizi geleceğe taşıyan Kalite Yönetim Sistemi’nin iyileştirilmesine yönelik önerilerde bulunabileceği, potansiyel bir risk farkettiğinde müdahale etme konusunda tarafımızdan yetkilendirildiği bilinciyle hareket edecektir.

Faaliyet gösterdiğimiz sektör konusunda titizlik gerektiren ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan bir sektördür. Ürettiğimiz ürün ülke dışında da üretilen ve ülkemize yüksek maliyetlerle giren bir ürün olma özelliğini taşımaktadır. Bu sektöre hizmet verme yolundaki politikamıza temel olabilecek esaslar aşağıda belirtilmiştir.

  • Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,
  • Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek,
  • Her zaman güvenilir bir firma olmak,
  • Müşteriye en hızlı ve ucuz şekilde nakliye imkanlarını kargo şirketleriyle anlaşarak vermek,
  • Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,
  • Sürekli eğitim faaliyetleri ile personelimizin kalifikasyon seviyesini artırmak
  • Tedarikçilerle uyumlu şekilde çalışarak istenen kalite seviyesindeki hammaddeleri en ucuz şekilde temin etmek

Tüm çalışanlarımızın bu ilkeler doğrultusunda eksiksiz bir özgüven ile çalışacaklarına olan inancım sonsuzdur. Koyduğumuz hedeflere ulaşabilmemizin en kestirme yolu yazılı sistemlere bir ekip çalışması sorumluluğunda uymaktır.

HİZMETLERİMİZ

Asansörlerin 24 saat aralıksız çalışması gerekmektedir. Uygunsuz zamanda oluşan her bir arıza asansörünüzü olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Bakımın amacı asansörün güvenilirliğini ve çalışma performansını iyileştirmektir. Bu yüzden periyodik bakımların zamanında ve gerektiği gibi yapılması çok önemlidir. Doğrudan can güvenliği ve asansörün kullanım ömrü ile alakalı olan aylık periyodik asansör bakımlarının, kanunların öngördüğü şekil ve çerçevede gerekli belgeleri olan asansör firmalarınca yaptırılmasına özen gösteriniz.

Mevcut asansör yönetmeliğinde de belirtildiği gibi asansörlerde sürekli periyodik bakım yapılması zorunludur.

Asansörlerinizin hem emniyet hem de uzun süre kullanımı açısından periyodik bakım anlaşmasıyla 7/24 sürekli hizmet veriyoruz. Firmamız sektörün gerektirdiği tüm yetki ve belgelere sahiptir.

ÜRÜNLERİMİZ

İnsan asansörü

Panaromik asansör

Monşarj asansörü

Yük asansörü

Araç asansörü

Hastane-sedye asansörü

Engelli asansörü

Makine dairesiz asansörü

Komponetler
Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]