Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Bolpilav Bolu

17159 görüntüleme
Tel: 0 374 222 2288
Faks: 0 530 996 1476
E-posta:
Site:
Adres: Kalıcı Konutlar Yaşamkent Mahallesi İş Merkezi No: 27 Pazar Yeri Yanı Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-22:00

Pilav sevenlere BOLPİLAV

Bol Pilav, Bolu Kalıcı Konutlar civarındaki misafirlerimize sağlıklı ev yemekleri sunmak hedefiyle 2016 yılında kurulmuş, 2018 yılında da Yemeksepeti bünyesine katılarak Bolu geneline hizmet vermek olanağına sahip olmuştur.

Bol Pilav’da siz değerli misafirlerimize günlük ev yemeklerinden oluşan tabldot menüler, fast food çeşitleri ve pilav üzerinde nohut, kuru fasulye, tavuk, kavurma ürünlerini sağlıyor, pilav ve beraberinde sunduğumuz ürünleri paket servisimizle ev veya işyerlerinize getiriyoruz.

Okul dönemi boyunca, her yaştan öğrenci için aylık ödemeli sistemle okul günlerinde tabldot düzeni ile en az üç çeşitten oluşacak şekilde öğle yemeği hizmeti veriyoruz.

Çocuklarımızı okullarından bayan personel eşliği ve denetiminde servisimizle alıp, Kalıcı Konutlar pazar yeri bitişiğindeki işletmemize getirip yemeklerini yedikten sonra yine servisimiz ve personelimizle okullarına bıraktığımız bu sistem, üç yıldır devam etmektedir.

Detaylı bilgi almak ve çocuklarınızı kayıt yaptırmak isterseniz telefonla irtibat kurmanızı ve Bol Pilav’da misafirimiz olmanızı bekliyoruz.

KAMPANYALARIMIZDAN MUTLAKA YARARLANIN

ÖĞRENCİYE İNDİRİMLİ MENÜLER; Bol Pilav’da öğrenci kardeşlerimize özel fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

ÇOCUKLARIMIZ ÖĞLE ARASINDA SAĞLIKLI EV YEMEĞİ YESİN DİYORSANIZ BOL PİLAV’DA AYLIK SULU YEMEK MENÜLERİMİZE DAVETLİSİNİZ! En az üç çeşit sulu yemekten oluşan günlük menülerimizle, üç yıldır öğrenci kardeşlerimize sağlıklı beslenme olanağı sağlıyoruz. Çocuklarımız okullarından servisle alınıp, yemek sonrasında yine servisle okullarına geri bırakılmaktadır.

Hasan ARMUTCU

Kalıcı Konutlar Yaşamkent Mahallesi İş Merkezi No: 27 Pazar Yeri Yanı Bolu

0374 222 22 88 / 0530 996 14 76

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]