Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Azra Çiçekçilik Bolu

29646 görüntüleme
Tel: 0 374 222 9999
Faks: 0 374 222 9999
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Büyükcami Mahallesi Parti Sokak Çarıkçılar İşhanı No:7/F(Grand Düğün Salonu Üstü) Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-20:00


AZRA ÇİÇEKÇİLİK; ONA SEVGİNİ ANLATMANIN EN GÜZEL YOLU

2012 Yılında Bolu’da hizmet vermeye başlayan firmamız, çiçek sektöründeki birikimiyle sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyor.

‘Önce Kalite’ sloganıyla çiçek hazırlama ve dağıtım servisleri ile aranjman, buket, yapay çiçekler, saksı çiçekleri konusunda tamamen kendi özgün tasarımlarımızla kaliteden ödün vermeyerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Bolu içi ve civarı çiçek siparişleriniz firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp son kontrolü yapıldıktan sonra servise hazır hale getirilip verdiğiniz adrese ulaştırılır.

Online çiçek siparişi alanındaki çeşitli hizmet ve uygulamalarımız ile sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyoruz. Bu hizmeti sağlarken taşıdığımızın sadece çiçek olmadığı; bununla beraber sizlerin dilek, duygu ve temennilerinizi de iletmenize aracı olduğumuz bilinci ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda en kaliteli ve taze çiçekleri, en uygun fiyatlarla aynı günde teslim ediyoruz.

Online çiçek satış hizmeti alanında yeni teknolojiler, kendi hazırladığımız yazılımlar ve Bolu'da ilk defa uygulanan bir takım yenilikler aracılığı ile de sizlere beklentilerinizin de ötesinde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Çiçekler kadar güzel bir hayat dileklerimizle.

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]