Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

OLTU CAĞ KEBAP BOLU

31556 görüntüleme
Tel: 0 374 270 4808
E-posta:
Site:
Adres: Kültür Mahallesi Şehitler Caddesi No:13/13 BOLU
Mesai Saatleri: 08:30-22:30

OLTU CAĞ KEBAP

Oltu Cağ Kebap, uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile Bolu halkına kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor…  

Oltu Cağ Kebap’ta günlük taze etler ile üretilen cağ kebabı haricinde çorba, pide çeşitleri, ızgara köfte gibi birbirinden leziz yemekler ile yayık ayranı ve tatlı çeşitlerini de tadabileceksiniz… Canınız Oltu Cağ Kebabı çekiyorsa; nezih bir mekan arıyorsanız, Oltu Cağ Kebap güler yüzlü personeli ile hizmetinizdedir. 

Oltu Cağ Kebap’ta kullanılan etler, Bolu civarında yetişen besili hayvanların etlerindendir. Belediye Mezbahanesinde veteriner hekim kontrolünde kesilen etler misafirlerin beğenisine sunulmaktadır.

Oltu Cağ Kebap, 2004 yılında Bolu’ya kazandırıldı. Erzurum’un meşhur cağ kebabı lezzetini Bolululara tattırmak isteyerek yola çıkan firma sahipleri, Oltu Cağ Kebabı adıyla restoranını hizmete soktu. Cağ kebabı lezzetinin tecrübeli ustaların ellerinden size sunan Oltu Cağ Kebap kısa sürede sevilen ve tercih edilen bir mekan haline geldi.

OLTU CAĞ KEBAP

Hijyenik koşullarda Türk damak tadına uygun ürünleri misafirlerimizle sunup, yaptığımız işe sadece kazanç olarak bakmıyoruz. Her insanın güvenle ve gönül rahatlığıyla tadabilmesi için kaliteli, lezzetli, ekonomik ve sağlıklı et ürünlerini tercih ederek insanların damak zevkine önem veriyoruz. Hizmet kalitemizi daha da yükseltmek için misafirlerimizin düşünce ve önerilerini mutlaka dikkate alıyoruz. Bizim için önce sağlığın önemli olduğunu bilinciyle hareket ediyor, bunun için restoranımızda bulunan tüm ürünleri titizlikle hazırlıyoruz…

Oltu Cağ Kebap olarak 2004’den bu yana, kaliteden ödün vermeden, güvenilir bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Damaklarınızda bıraktığımız lezzeti ve Oltu Cağ kalitesini koruyarak, sektörümüzdeki yeniliklere öncü olmaktayız.

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]