Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Ünsal Servis Otomotiv - BOLU

46986 görüntüleme
Tel: 0 374 245 1001
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: D-100 Karayolu Üzeri Kuruçay Mevkii No:60 BOLU
Mesai Saatleri: 08:00-19:00

RENAULT VE DACİA YETKİLİ BAYİSİ; ÜNSAL SERVİS OTOMOTİV

Ünsal Servis Otomotiv, 1977 yılında Murat Ünsal tarafından kuruldu. 150 metrekarelik bir dükkanda tek personel ile ticari faaliyete başlayan firma, 2000 yılında 300 metrekarelik bir yerde 10 çalışanla hizmet vermeye devam etti. Müşterilerine sunduğu hizmetle aranan bir firma olan Ünsal Oto, 2003 yılında 600 metrekarelik dükkanda 15 çalışana ulaştı.

Bolu Sanayi Sitesinde, Renault ve Dacia marka araçların bakım, onarım ve kaporta boya işlemleri ile birçok sigorta firmasının anlaşmalı hasar onarım merkezi olarak hizmetine devam eden Ünsal Servis Otomotiv, 2007 yılında Renault ve Dacia’nın yetkili bayisi olarak toplamda 2000 metrekare kapalı alanda 40 çalışanlı kurumsal bir firma haline geldi.

Ünsal Oto’da Renault ve Dacia marka araçların satış sonrası hizmetleri de verilmekte. Bu iki markanın satış sonrası aracınızla ilgili bütün ihtiyaçlarını Ünsal Servis Otomotiv güvencesiyle yaptırabilirsiniz.


MURAT ÜNSAL KİMDİR?

Murat Ünsal, 1975 yılında Bolu’da doğdu. Bolu Endüstri Meslek Lisesi Motor Bölümünü birincilikle bitirdi. Uzun süre sanayide çalıştı. Yazları ve hafta sonları çıraklık yaparak mesleğini temelden öğrendi. Baba mesleği olan motor ustalığını azimli çalışması ile bugünlere getirerek Ünsal Oto’yu kurdu. AK Parti yönetim kurullarında çeşitli görevler alan Ünsal aynı zamanda Boluspor Yönetim Kurulu Üyeliğini de sürdürüyor. 

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]