Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Bolu CHN Asansör

21139 görüntüleme
Tel: 0 541 548 5471
Faks: 0 374 217 7577
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Karaçayır Mahallesi Aydın Sokak 2A İş Merkezi No:7/15 Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

Bolu CHN Asansör

Asansör bakımları aylık ve yıllık olarak düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Yönetmelikte ve kanunlarda da asansör bakımlarına ciddi bir önem gösterilmiştir. Asansörü kullanan insanların, asansörde taşınan yüklerin ve olası bir kaza durumunda çevredeki canlı ve cansız varlıkların zarar görmemesi için gereken önem gösterilip düzen olarak bakım ve onarım çalışmaları büyük bir özenle ve dikkatle yapılması gerekmektedir. CHN Asansör olarak profesyonel ekibimizle bakım ve onarım çalışmalarını büyük bir hassasiyet ile yapmaktayız. Sizin güvenliğiniz her şeyden önce gelmektedir. 

Ayşegül Dönmez kimdir?

Bolu CHN Asansör 2014 yılında Ayşegül Dönmez tarafından kuruldu. Ayşegül Dönmez 1986 yılında Bolu’da doğdu. Sosyoloji Bölümü mezunu. 2010 yılında bir asansör firmasında sekreter olarak çalışmaya başladı. Zamanla proje çizimi ve asansör hakkında daha çok şey öğrenerek, 2014 yılında çalıştığı firmanın kapanmasından dolayı kendi işyerini açmaya karar verdi. 2014 yılından bu yana başta Cihan Asansör sonrasında CHN Asansör adıyla asansör bakım ve onarımı yapmakta.

Firmada sektör şartlarından dolayı asansör montaj işi yapılmıyor. CHN Asansör’de Bolu merkez ve ilçeleri, Düzce ili ve ilçeleri dahil olmak üzere yaklaşık 200’ün üzerinde asansörün aylık bakımları ve yetkili kuruluş tarafından belirtilen eksikliklerinin giderilmesi işi yürütülüyor.

Bir kadın olarak erkek egemen bir sektörde var olmaya çalışmanın zorluklarını yaşayan Ayşegül Dönmez, eşinin desteğiyle tüm zorlukların üstesinden geliyor. Eşi Serkan Dönmez ile birlikte bu işi yapıyor. Aynı zamanda voleybol hakemliği de yaptıkları için olabildiğince ufak çaplı sponsorluk işleriyle sporun ve sporcunun destekçisi olmaya çalışıyorlar.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan CHN Asansör’de insan kazanmak para kazanmaktan her zaman daha önemli…

REFERANSLARIMIZ 

ABANT KÖŞK OTEL

GÖYNÜK TOKİ TOPLU KONUTLARI

AİBÜ SEBEN MESLEK YÜKSEK OKULU

GEREDE ARKUT KAYAK MERKEZİ

GEREDE DEVLET HASTANESİ

YENİÇAĞ MESLEK YÜKSEK OKULU

MASKOM A.Ş.

GENÇLİK MERKEZİ 

GÖYNÜK ORTA OKULU

LİFE CİTY