Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Karaeski BOLU

30350 görüntüleme
Tel: 0 507 912 5826
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Tabaklar Mahallesi, Börekciler Sk. No:6
Mesai Saatleri: 08:30-24:00

KARAESKİ sizi bekliyor

Onlar işini seviyor, onun için çok seviliyor 

Tabaklar Mahallesi Börekçiler Sokak’ta hizmet veren, Bolu’nun yeni mekanlarından Karaeski, müşterilerine güler yüzlü hizmetle birlikte eşsiz lezzetler de sunuyor. 

İşletmenin isim hikayesi de oldukça ilginç. Bir döneme damga vuran ‘Ezel’ Dizisi’nde Tuncel Kurtiz’in canlandırdığı Ramiz Karaeski karakteri ilham kaynağı oldu genç girişimciye. Birçok isim arasından Karaeski ismini bularak Bolulularla yeni bir markayı buluşturdu. İşletme sahibi Baran Günay 27 yaşında. Daha önce beyaz eşya sektörü ile uğraşırken, şakayla başlayan yolculuğu gerçeğe dönüştü ve Bolu’ya yeni bir mekan kazandırmaya karar verdi. Bolu’nun en hareketli sokaklarından birinde bu hizmeti sunmaya karar verdi. Sonra kolları sıvadı, konsept ve isim arayışına girdi.

EZEL DİZİSİNDEN ESİNLENDİ

Mekan için birçok isim bulundu. Ezel dizisindeki  Ramiz Karaeski karakteri ilham kaynağı oldu.İsim olarak KARAESKİ’de karar kılındı. Lezzetleriyle, tarzıyla, ortamıyla farklı bir mekan yaratmak isteyen Baran Günay ve ekibi bunu başardı ve Bolululara kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

KAHVELER ÖZEL…
“Biz bir mekanda ne görmek istiyorsak, insanlara da aynı şeyi sunmayı hedefledik” diyerek bu konuda çok titiz olduklarını vurgulayan genç girişimdi Baran Günay, Bolu’da kahve kültürünü yaygınlaştırmak istiyor. Karaeski’de kahveler özenle hazırlanıyor. Oldukça sıcak bir çalışma ortamı mevcut. Güleryüz ve kaliteli hizmet olmazsa olmaz. Mekanın bazı farklılıkları da var. ‘Kahve kültürü olan yerlerde insanlarda kültürlü olur’ anlayışıyla, Karaeski kahvesi, Ballı melengiç, Sürpriz sıcak çikolataya varana kadar birçok farklı lezzet sizleri bekliyor. Karaeski müşterilerine özel kokteyllerinden de sunuyor. Bu kokteyllerden tadan müşteriler içeriğini tahmin ederse çeşitli sürprizlerle karşılaşıyor.

 Kısacası onlar işini seviyor, onun için de çok seviliyor…