Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Fatih Hanı

32659 görüntüleme
Tel: 0 374 275 2088
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Kalıcı Konutlar Hastane Bulvarı no : 28/A
Mesai Saatleri: 08:30-23:00

İnsanın en değerli varlık olduğu bilincinden yola çıkan; Fatih Hanı...

  • Disiplin,
  • Yenilikçilik,
  • Çok çalışmak,
  • Hijyenik,
  • Kaliteli hammadde,
  • Besin kalitesi,
  • Ürün çeşitliliği,
  • GÜNLÜK ÜRETİM...

İlkelerini Firma Prensipleri olarak benimsemiş; Bolu'da Restaurant İşletmeciliğinin de 40. yılını dolduran öncelikle müşterilerinin görüşlerine değer vererek III. Şubesi ile hizmetinize devam etmektedir.

Bahçe Kapasitesi: 75 Kişi
Teras Kapasitesi: 75 Kişi
Ana Salon Kapasitesi: 100 Kişi
Toplamda 250 Kişilik Servis hizmetimiz vardır.

 

Fatih Hanı "Hayatınıza ve Damağınıza mutluluk katar."

Fatih Hanı'nda Günlere Özel Menülerimiz;

Pazartesi günlerinde ; İşkembe Çorbası, Kelle Paça, Tavuk suyu Şehriye ve Ezo Gelin Çorbası. Bulgur Pilavı, Pirinç Pilavı, Yaprak Ciğer, Dana Kavurma, Izgaralar, Saç Kavurma, Kiremitte Çoban Kavurma, Göynük Fasulyesi, Pide Çeşitleri ve Lahmacun.

Salı günlerinde : İşkembe Çorbası, Kelle Paça, Kabak Çorbası (Keşli Cevizli Soslu), Süzme Mercimek Çorbası. Prinç Pilavı, Bulgur Pilavı, Kuzu İncik Haşlama, Yaprak Ciğer, Izgaralar, Saç Kavurma, Kiremitte Çoban Kavurma, Şeker Fasulye, Sezon Sebze Yemeği.

Çarşamba günlerinde ; İşkembe Çorbası, Kelle Paça, Ezo Gelin, Tarhana. Yaprak Ciğer, Izgaralar, Saç Kavurma, Kiremitte Çoban Kavurma, Kuzu Güveç, Pirinç Pilavı ve Bulgur Pilavı, Sebze Karışık Kızartmalar bulunmaktadır.

Perşembe günlerinde ; İşkembe Çorbası, Kelle Paça, Yayla Çorbası, Tarhana, Pirinç Pilavı, Bulgur, Yaprak Ciğer ve Şeker Fasulye, Izgaralar, Saç Kavurma, Kiremitte Çoban Kavurma, Patlıcan Musakka, Kadınbudu Köfte bulunmaktadır.

Cuma günlerinde ; İşkembe Çorbası, Kelle Paça, Ezo Gelin, Tarhana, Pirinç Pilavı ve İç Pilav, Kuzu Tandır, Yaprak Ciğer, Şeker Fasulye, Izgaralar, Saç Kavurma, Kiremitte Çoban Kavurma, Pide Çeşitleri ve Lahmacun

Cumartesi ve Pazar günlerinde ; İşkembe Çorbası, Kelle Paça ve değişen iki tür çorba, Yaprak Ciğer, Izgaralar, Saç Kavurma, Kiremitte Çoban Kavurma, Yaprak Dolma ve Lahana Dolma, Güveçte Göynük Fasulye, Pide Çeşitleri ve Lahmacun ayrıca ünlü şef Nihat Türker'in elinden Keşli Cevizli Erişte Makarna bulunmaktadır.

Serpme Kahvaltı (Peynir Çeşitleri, Söğüş, Reçel Çeşitleri, Petek Bal, Kaymak, Tereyağ gibi...), Kıymalı Kaşarlı Pide, Sucuklu ve Kıymalı Yumurta ve Omlet Çeşitleri ve daha bir çok denemeye değer lezzetler sizi bekliyor... Ayrıca Cumartesi ve Pazar günlerine özel balık çeşitleri ve salatalar.

HER GÜN IZGARA ÇEŞİTLERİMİZ; Bonfile ,Kuzu Pirzola , Kuzu Şiş , Köfte , Tavuk Şiş , Tavuk Kanat ve Saç Kavurma & Kiremitte Çoban Kavurma bulunmaktadır.