Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ADO PLAYSTATİON

35573 görüntüleme
Tel: 0 551 409 1405
E-posta:
Site:
Adres: Cumhuriyet Caddesi Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-24:00

 1983 yılında Bolu’nun Seben ilçesinde doğdum.  Play Station salonu işletmeciliğine 2009 yılında 15 cihazla ortağım ile bilikte başladım ve halen de ortaklığımız devam ediyor. Bir yıl aradan sonra işlerimiz daha da artmaya başladı ve cihaz sayısını 20 ye çıkardık. Bu süre içinde makine ekipmanlarının işleyişini söke taka öğrendim ve kendi cihaz bakımımı yapmaya başladım. 2012 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Aktivite Merkezinde şubemizi açtık. Öğrenci kardeşlerimize hizmete  devam ediyor. Şuan da salonlarımızda 17 adet play station 4, 35 adet play station 3, 25 adet 131 ekran tv, 17 adet 106 ekran tv, 5 adet langırt, 1 adet Air Hokey. 1 adet boks makinesi ile her kesime hitap eden salonlarımızda hizmete devam etmekteyiz.

Belirli aralıklarla talepler doğrultusunda PlayStation ve Langırt turnuvaları düzenliyoruz. İçinde bulunduğumuz gündemleri düşünerek insanları eğlendirmek adına iyi işler yaptığımızı düşünüyoruz ve bu durumdan biz de çok mutluluk duyuyoruz. Bolu halkına hizmeti kendimize görev bildik ve elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

ADO Playstation olarak;

ayrıca PS3-PS4 cihazlarına oyun yüklemeleri ve ekipmanlarının tamiri tarafımızdan yapılmaktadır. 

22 Aralıkta düzenlediğimiz langırt turnuvasında çekişmeli anlar yaşandı.

talepten memnun kaldığımız turnuva bizlere öğrenci kardeşlerimizin sınav stresi ve yorgunluğunu atabilecekleri ortamı yaratmak adına rehber oldu. bundan sonraki turnuvalara sizleri bekleriz. 

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]