Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

THE BABA

27542 görüntüleme
Tel: 0 532 766 9311
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Tabaklar Mahallesi Börekçiler Sokak NO 6/A BOLU/MERKEZ
Mesai Saatleri: 08:30-24:00

THE BABA
Antalya’da üniversite okurken çalıştığı kafede öğrendiklerinin çok daha fazlasını memleketi Bolu’da açtığı THE BABA ismini verdiği kafede uyguladı. Konsept ve isim o kadar çok tutuldu ki hemen marka tescili yaptırdı. Şimdiki hedefi bu markayı tüm Türkiye’ye, belki de tüm dünyaya yaymak.

 

Adı Volkan Albayrak, 1992 doğumlu. Üniversite yıllarında çalıştığı kafeler de tanıştı bu sektörle. Okul bittikten sonra geldiği memleketi Bolu’da hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı.  Bolu’nun en güzel ve gözde merkezinde Dedesinden kalma mülkü kafeye çevirdi. Kafenin inşaatında  bir usta gibi çalışan Albayrak, tek tek dizayn ettiği kafesine büyük bir beğeni toplayan bir isim verdi, THE BABA…

 ‘ THE GODFATHER’ filminden ve dedesini andırmasından esinlenerek verdiği bu isim o kadar tuttu ki hemen marka tescili yaptırdı.  Franchising olarak tüm Türkiye’ye yayılmayı hedefleyen Albayrak’ın en büyük yardımcısı annesi. ‘Mutfağıma çok güveniyorum çünkü annem var’ diyen Albayrak hem kalitede, hem fiyatta uygun olduklarını belirtiyor.

Damak tadına çok önem veren THE BABA’nın 3 çeşit özel kahvesi bulunuyor. Standart her yerde olan kahveler dışında Vito Carleone, Michael Corleone, Fredo Carleone gibi filmlerdeki isimlerden esinlenerek adını koyduğu özel kahveleri mevcut.