Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

City Park Patisserie & Lounge

17832 görüntüleme
Tel: 0 374 210 0310
E-posta:
Site:
Adres: Tabaklar Mah. Cumhuriyet Parkı BOLU
Mesai Saatleri: 08:30-24:00
2009 yılında iş adamı Erkan Bektaş tarafından hizmete sokulan CITY PARK o günden itibaren Bolu'nun en gözde yeme -içme eğlence restoranı olarak hizmet vermekte.   
Çocuklu aileler içinde her şey düşünüldü.

Açıldığı günden bu yana Bolu halkına getirdiği yeniliklerle şehrin en seçkin mekanlarından biri haline gelen City Park kafe yaz sezonunda da müşterilerinin rahatlığı için her şeyi düşündü.

Özellikle bahçede yapılan çalışmalar ile vatandaşlara şehrin ortasında doğa keyfi yaşatan City Park kafe’de çocuklu aileler içinde her şey düşünüldü. Hizmete açılan oyun ve eğlence alanları sayesinde aileler yemek yeyip kahvelerini yudumlarken çocukları emin ellerde oyun bahçesinde eğlenecekler.

City Park Kafe'den büyük jest

Bundan 7 yıl önce şehrin göbeğinde mezbelelik bir arazi iken genç işadamı Erkan Bektaş tarafından Boluluların aileleri ile oturup nefes alabileceği ve hoş vakit geçirebileceği bir alana dönüşen City Park Kafe bir ilke imza atarak ‘jestkart’ uygulamasını başlattı. Kafe müşterilerine ücretsiz olarak dağıtılan kartlarla tüm ürünlerde yüzde 10 indirim sağlanıyor. Tüm ürünlerde uygulanan indirim kafe müşterileri için büyük avantaj sağlıyor.

 

Konu ile ilgili konuşan işletmenin müdürü Sezer Bektaş, “Öncelikle tüm müşterilerimizin bizim için çok özel olduğunu belirtmek istiyoruz. Müşterilerimize ücretsiz olarak dağıtacağımız Jestkart’lardan herkes sahip olabilecek. Jestkartını gösterenler yüzde 10 indirimden faydalanacaklar. İndirimler pastalarımız da dahil tüm ürünlerimiz için geçerlidir. Müşterilerimiz jestkartlarını almayı unutmasınlar” şeklinde konuştu.

City Park Cafe’de pide ve lahmacun çeşidi

Bolu’ya getirdiği yeniliklerle sektöründe marka haline gelen City Park Cafe bir yeniliğe daha imza attı. Kurulduğu günden bu yana Boluluların buluşma noktası haline gelen City Park Kafe menüsüne pide çeşitlerini de ekledi. Uzman pide ustalarını bünyesinde toplayan City Park Cafe’de onlarca pide ve lahmacun çeşidi Boluluların beğenisine sunuldu.