Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU AÇIK
18,3
AÇIK

Emir Can İğrek, Bolululara yağmur altında muhteşem bir gece yaşattı

Emir Can İğrek, Bolululara yağmur altında muhteşem bir gece yaşattı
Bolu Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Emir Can İğrek konseri düzenledi. Belediye önünde gerçekleşen konsere yağışlı havaya rağmen on binler katıldı. Konserde sahneye çıkan şarkıcı Emir Can İğrek, 2 saat boyunca en sevilen şarkıları gençler için söyledi. Alanı dolduran binlerce genç, İğrek’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik edip, doyasıya eğlendi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan konserin bir bölümde sahneye çıkarak genç şarkıcı Emir Can İğrek’e çiçek ve hediye takdim etti. Hediye takdimi sonrası alanı dolduran binlerce kişiyi selamlayan Özcan, “Eğlenmek bizim hakkımız, konserlerde bol bol eğlenelim istiyorsanız desteğinizi bekliyorum” dedi.
Kız arkadaşına sahnede evlilik teklifi etti
Konserde ayrıca, evlilik telifi sürprizi de yaşandı. Konsere gelen bir genç, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yardımı ile sahneden kız arkadaşına evlilik teklifi etti. Binlerce kişinin alkışları ve tezahüratları eşliğinde diz çöküp kız arkadaşına “Benimle bu hayatı paylaşır mısın?” diye sordu. Genç kızın “Evet” cevabı üzerine çift büyük mutluluk yaşadı. Özcan da genç çifte sarılıp tebrik etti.

Bolu Belediyesi’nin Sevgililer Günü konserinde sahne alan Emir Can İğrek, on binlerce gence yağmur altında muhteşem bir gece yaşattı.

Boludabolu Avatar
BoludaBolu
15 Şubat 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir