Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
21
PARÇALI BULUTLU

BOLU’DA, BAYRAM ÖNCESİ SEMT PAZARLARI KURULACAK MI?

BOLU’DA, BAYRAM ÖNCESİ SEMT PAZARLARI KURULACAK MI?

Kurban Bayramı öncesinde Bolu büyük pazarı arife gününe kadar açık olacak. Semt pazarları da kendi günlerinde hizmet vermeye devam edecek. 

Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, bayram öncesi pazarların çalışma günlerine dair bilgi verdi. Arife gününe kadar Bolu’nun büyük pazarının her gün açık olacağını belirtti. Ayrıca, mahalle pazarlarının da hizmet vereceğini aktardı.

Vatandaşların bayramını da kutlayan Altındal, “Bolu pazarımız, büyük pazarımız, Cumartesi arife gününe kadar, tuhafiye de dâhil her gün açık. Cuma günü Sağlık Mahallesi pazarı, Karaçayır Mahallesi pazarı, yine büyük ana pazarımız açık. Cumartesi, arife günü Bahçelievler Semt Pazarı açık, Mehmet Çoban, Tepecik, Sümer pazarı açık. Yine büyük ana pazarımız açık. Yani arife gününe kadar büyük pazarımız her gün açık.  Öbür pazarlarımız da mevcut günlerinde, hangi gün ise o pazarlarımız açık. Arife gününe kadar müşterilerimiz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirler. Hayırlı bayramlar dilerim” dedi.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
13 Haziran 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir