Dolar
ABD Doları 1.000
Euro
Euro 1.000
Sterling
Sterling 1.000
Altın
Altın 1.000
BOLU PARÇALI BULUTLU
21,5
PARÇALI BULUTLU

BOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZCAN’DAN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR

BOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZCAN’DAN HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Kurban Bayramı’nda rekor sayıda bağış aldıklarını açıklayarak, “Bu da belediyemizin 10 milyon TL tasarruf ettiği anlamına geliyor. Bizleri kırmayıp bağışlarını Aşevimize yapan ve yoksullarımıza yardımcı olan tüm bağışçılarımızdan Allah razı olsun.” dedi.

Özcan, 9 günlük Kurban Bayramı dönüşü personelle bayramlaşmak için gittiği Solmaz Ana Aşevi’nde kurban bağışlarına ilişkin açıklama yaptı.

Bağışlanan kurban hisselerinin ve paylarının günlük 2 bin kişiye hizmet veren Solmaz Ana Aşevi’nden hizmet alan ihtiyaç sahiplerinin 1 yıllık et ihtiyacını karşıladığını belirten Özcan, “Kurban bağışlarında bu sene bir rekora imza attık. Aşevimizde 1 yıl boyunca tüm ihtiyaç sahiplerinin et ihtiyacını karşılayacak kadar kurban bağışı toplandı. Bu da belediyemizin 10 milyon TL tasarruf ettiği anlamına geliyor.” dedi.

Bolulu hayırseverlere de teşekkür eden Özcan, “Bizleri kırmayıp bağışlarını Aşevimize yapan ve yoksullarımıza yardımcı olan tüm bağışçılarımızdan Allah razı olsun.” ifadelerini kullandı.

Boludabolu Avatar
Melih Mermer
25 Haziran 2024
Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir